Reer Video pestúnka BabyCam L

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 16
 

Kamera s vysokým rozlíšením na detskej jednotke a 4,3“ TFT displej s nastaviteľným jasom a 2x zoomom ponúka vynikajúci pohľad na vaše dieťa.

176,95 €    
Kód tovaru 80430
Značka Reer
Kategória Monitory dychu a pestúnky
 

Video-opatrovateľka BabyCam L

- 4,3" farebný TFT displej s vysokým rozlíšením a nastaviteľným jasom
- dosah až 300 m
- kamera s 50° širokouhlým objektívom
- alarm pohybu a kŕmenia

Majte svojho malého miláčika neustále na očiach

Pre rodičov je bezpečnosť a blaho ich detí na prvom mieste. Zvlášť keď ste uložili malé deti do postele, chcete mať vždy istotu, že je bábätko v poriadku. Pretože nemôžete alebo nechcete so spiacim dieťaťom nepretržite sedieť, je dôležité zaistiť spoľahlivé sledovanie. Vďaka tomu je videoopatrovateľka od Reer pre novopečených rodičov nepostrádateľná, pretože umožňuje trvalý pohľad na dieťa. S videoopatrovateľkou zostávajú rodičia so svojim dieťaťom neustále v kontakte a sú vždy informovaní o stave svojho malého miláčika vďaka displeju s vysokým rozlíšením a čistému zvuku.

Bezpečné spojenie s nerušeným zvukom a krištáľovo čistým prenosom obrazu vďaka technológii FHSS

Video opatrovateľka od Reer kombinuje čistý zvuk s prenosom obrazu vo vysokom rozlíšení. Vždy tak presne viete, čo váš malý miláčik vo svojej postieľke robí. Vďaka technológii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručené spojenie bez rušenia a krištáľovo čisté. Opatrovateľka je 100% odolná proti chybám vďaka automatickej a pravidelnej zmene kanála. Kamera s vysokým rozlíšením na detskej jednotke a 4,3“ TFT displej s nastaviteľným jasom a 2x zoomom ponúka vynikajúci pohľad na vaše dieťa.

Nízke žiarenie a úspora energie s režimom ECO a voliteľnou funkciou VOX

BabyCam má inteligentnú aktiváciu zvuku a pohybu (VOX): Pokiaľ vaše dieťa spokojne spí, kamera sa automaticky prepne do pohotovostného režimu. Akonáhle kamera zaznamená zvuky alebo zaznamená pohyby vášho dieťaťa, začne znova vysielať. Úroveň zvuku, pri ktorej má prenos začať, je možné individuálne nastaviť. Detská jednotka navyše trvalo pracuje v režime ECO. Tieto dve vlastnosti produktu nielen minimalizujú spotrebu energie opatrovateľky, ale tiež ďalej znižujú už aj tak nízku úroveň žiarenia.

Aj v tmavej detskej izbe majte svojho malého miláčika stále na očiach vďaka funkcii automatického nočného videnia

S infračervenou technológiou uvidíte svoje bábätko vo veľmi dobrej kvalite aj v tmavej detskej izbe. Môžete tak presne sledovať, či váš malý miláčik naozaj spí alebo leží nahor v posteli. Prepínanie medzi denným a nočným videním funguje automaticky, aby ste mali vždy ten najlepší možný výhľad do detskej izby.

Možno flexibilne nastaviť a upraviť vďaka nástennému držiaku a otočnej kamerovej jednotke

Detskú jednotku s kamerou, ktorú je možné nakloniť o 70 °, je možné presne vyrovnať s postieľkou. Svojho malého miláčika tak budete mať stále na očiach. Vďaka stojanu je možné opatrovateľku postaviť voľne stojacu na akýkoľvek rovný povrch. Integrovaný nástenný držiak taktiež umožňuje ľahké pripevnenie na stenu alebo strop. Vezmite prosím na vedomie, že skrutky a hmoždinky nie sú súčasťou dodávky.

Flexibilná rodičovská jednotka prostredníctvom užitočných doplnkových funkcií

Batériová alebo sieťová prevádzka: Vďaka vstavanej batérii je možné rodičovskú jednotku prevádzkovať nezávisle na stacionárnom zdroji energie.
Integrovaný stojan: Rodičovskú jednotku je možné voľne postaviť na akýkoľvek rovný povrch.
Ovládanie dosahu: S dosahom až 300 m ponúka opatrovateľka dostatočnú voľnosť pohybu v dome aj na záhrade. Dosah je možné dokonca zvýšiť výklopnou anténou. Hneď ako opustíte oblasť stabilného pripojenia a už nie je možné zaručiť spoľahlivé používanie, prijímacie zariadenie vás o tom opticky aj akusticky informuje.
Alarm kŕmenia: Pre bežnú dennú rutinu by deti mali byť kŕmené v pravidelných intervaloch. Alarm kŕmenia vám pomôže nezmeškať správny čas na ďalšie jedlo.

Vlastnosti:
- odolný proti chybám a rušeniu vďaka digitálnej technológii FHSS
- dosah až 300 m
- vyklápacia anténa pre lepší príjem / väčší dosah
- kamera s 50° širokouhlým objektívom
- 4,3" farebný TFT displej s vysokým rozlíšením a nastaviteľným jasom
- ECO režim: 0 % žiarenia v kľudovom režime
- funkcia VOX: inteligentné automatické zapínanie
- 2x zoom
- funkcia nočného videnia
- batériovú alebo sieťovú prevádzku cez micro USB kábel (výdrž batérie rodičovskej jednotky až 14 hodín)
- nastaviteľná citlivosť mikrofónu
- ovládanie hlasitosti
- alarm kŕmenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: