Reer Projektor hviezd Starlino

10 hodnotení
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Starlino premieta do stropu ukľudňujúce hviezdny vzorku a ponorí izbu do kúzelnej atmosféry. Vďaka automatickej zmene farby sa hviezdne nebo mení na farbu červenú, zelenú a modrú.

15,95 €    
Kód tovaru 52100
Značka Reer
Kategória Vybavenie do detskej izby
 

Starlino hviezdny projektor

Spánok pod hviezdnou oblohou
Dobre vyvážený spánok je obzvlášť dôležitý pre vývoj detí, pretože nové dojmy sa spracovávajú prevažne v noci. Ale nielen deň plný zážitkov, ale aj strach z temnoty, môžu zabrániť tomu, aby malí dobrodruhovia zaspali. Hviezdny projektor Starlino sprevádza vaše deti do snov a dáva vášmu dieťaťu pocit bezpečia aj v noci.

Oslnivé osvetlenie - hviezdne projekcie oblohy so zmenou farby
Starlino premieta do stropu upokojujúcu hviezdnu vzorku a ponorí izbu do kúzelnej atmosféry. Vďaka automatickej zmene farby sa hviezdne nebo mení na farbu červenú, zelenú a modrú. Na vyžiadanie je možné zablokovať na nastavenie obľúbenej farby vášho dieťaťa. Vďaka trom rôznym úrovniam jasu je možné tiež individuálne nastaviť intenzitu projekcie hviezd.

Jemné svetlo pre orientáciu
Starlino projektor je navyše vybavený režimom nočného osvetlenia. V tomto nastavení sa projektor rozsvieti zvnútra a poskytuje mäkké biele spánkové svetlo. V tejto funkcii tiež svieti farebná hviezdna obloha.

Flexibilné a bezpečné používanie vďaka prevádzke na batérie
Osvetlenie je napájané batériami. Vďaka priestoru pre batérie na skrutky je nočné svetlo vždy chránené pred túžbou po výskume tých najmenších. Vďaka modernej LED technológii nehrozí zahriatie ani po niekoľkých hodinách prevádzky.

Technológia LED s úsporou energie a funkcia časovača
Vďaka energeticky úspornej LED technológii má nočné osvetlenie miernu spotrebu energie. V dôsledku toho je batéria dostatočne nabitá pre mnoho osvetlených nocí. Voliteľná funkcia časovača automaticky vypne Starlino po cca 30 minútach a tým chráni batérie.

Podrobnosti:
- upokojujúca projekcia svetla s hviezdnou oblohou a zmenou farby
- režim nočného osvetlenia: jemné biele spánkové svetlo s farebnou hviezdnou projekciou
- energeticky úsporná technológia LED
- tri voliteľné úrovne jasu
- voliteľná funkcia časovača: 30 minút

Materiál: plast
Farba: biela
Obsah balenia: 1x Starlino hviezdny projektor 1x užívateľská príručka
Veľkosť balenia: 10 cm x 10 cm x 15,5 cm (Š x H x V)

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: