Reer Čistič vzduchu v miestnosti PureAir

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
 • 1 z 12
 

Čistič vzduchu spoľahlivo odstraňuje škodlivé znečisťujúce látky, ako je jemný prach, VOC, toluén, benzén

71,95 €    
Kód tovaru 94010
Značka Reer
Kategória Ostatné pomôcky pre bezpečnosť detí
 

Čistič vzduchu v miestnosti PureAir

podrobnosti:

 • Čistič vzduchu spoľahlivo odstraňuje škodlivé znečisťujúce látky, ako je jemný prach, VOC, toluén, benzén
 • Čistič vzduchu spoľahlivo odstraňuje alergény, ako je. napr. prach, peľ, pleseň
 • Čistič vzduchu eliminuje vírusy a baktérie
 • Bezúdržbový, neobsahuje žiaden filter HEPA


Zvýšte kvalitu vzduchu vo vnútri!
Bohužiaľ kvalita vzduchu nie je dnes taká, ako by sme si priali pre nás i našich blízkych. Vzduch je znečistený škodlivým jemným prachom a znečistenia v budovách je obvykle dokonca vyššia ako vonku. Prchavé organické zlúčeniny (VOC) vo vzduchu môžu spôsobiť alergie, bolesti hlavy, poškodenie imunitného systému a ďalšie choroby. Baktérie a vírusy sa zvyčajne šíria vzduchom. Čistič vzduchu PureAir Room odstraňuje tieto znečisťujúce látky, zlepšuje kvalitu vzduchu, neutralizuje nepríjemné pachy a účinne odstraňuje bežné alergény. Pre čistý a nezaťažený vzduch v miestnosti.

Pre zdravé vnútornú klímu odstraňuje znečistenie ovzdušia
Náš vzduch obsahuje alergény, baktérie, vírusy a ďalšie častice. Pohybujú sa spolu s inými znečisťujúcimi látkami, ako sú častice prachu a peľu. Preto je nutné vyčistiť vdychovaný vzduch a zbaviť sa týchto znečisťujúcich látok. Priestorový čistič vzduchu PureAir nasáva kontaminovaný vzduch do puzdra. Vo vnútornej komore čističky vzduchu sú baktérie zo vzduchu usmrcované a dezinfikované pomocou UV-C svetla. Následne sa znečisťujúce látky a pachy vo fotokatalyzátor rozkladajú pomocou aktívneho kyslíka a neutralizujú ionizáciou. Prostredníctvom výstupu vzduchu sa vyčistený vzduch uvoľní späť do miestnosti.

Spoľahlivé čistenie vzduchu bez údržby a bez filtra
UV žiarenie účinne zabíja zárodky a patogény bez použitia chemických látok. U ľudí je použitie UV svetla úplne neškodné. Tento princíp čističe vzduchu je tiež známy z nemocníc. Úplne bez údržby. Neškodné častice padajú na zem, kde sa odstránia pomocou vysávača pri pravidelnom upratovaní domácnosti.

Jednoduché a intuitívne ovládanie jedným tlačidlom
Čistič vzduchu je zvlášť ľahko ovládateľný vďaka obsluhe jedným tlačidlom. Opakovaným stláčaním tlačidla zapnutia / vypnutia nedá zapnúť alebo vypnúť len zariadenia, ale tiež požadovaný režim čistenie - buď časovač (1 hod. Čistenie) alebo nepretržitý režim - a tiež úroveň jasu orientačného svetla.

Pre väčšiu orientáciu v tme - vrátane orientačného svetla
PureAir je jediný čistič vzduchu, ktorý je vybavený orientačným svetlom. Svetelný senzor automaticky zapne teplé biele svetlo na dobu 5 minút, keď je tma. Potom sa svetlo na čističi vzduchu vďaka snímaču pohybu aktivuje vždy, keď zariadenie detekuje pohyb v oblasti detekcie. Jas svetla je možné nastaviť v troch úrovniach.

Príslušenstvo detské miestnosti - čistič vzduchu s nálepkami
Pretože obzvlášť tí najmladší by mali byť chránení pred škodlivými časticami vdychovaného vzduchu, je PureAir ideálny pre škôlku. Vďaka priloženým nálepkám môže byť čistič vzduchu v detskom vzhľade. Vzhľadom k nízkej hladine hluku (<50dB) nie sú deti hlukom bude ani pri zapnutí prístroja.

podrobnosti:

 • odstraňuje alergény, vírusy, baktérie
 • odstraňuje škodlivé znečisťujúce látky
 • voliteľný časovač alebo priebežný režim
 • bezúdržbový, bez filtra
 • čistí 11 m³ za hodinu
 • orientačné svetlo s pohybom a senzorom stmievania
 • 3 úrovne jasu
 • LED farba: teplá biela, 2800-3500K
 • hladina hluku: ≤50 dBA (1m)
 • vrátane detských nálepiek


Materiál: plast
Farba: biela, šedá
Obsah balenia: 1x čistič vzduchu, 1x samolepka
Veľkosť balenia: 11 cm x 9 cm x 18,5 cm (Š x V x H)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: