Reer Box na sušené mlieko

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Na dávkovanie práškového mlieka na cestách aj doma.

6,95 €    
Kód tovaru 21012
Značka Reer
Kategória Potreby na kojenie, kŕmenie a detské stoličky
 

Box na sušené mlieko

Na dávkovanie práškového mlieka na cestách aj doma. Všetky boxy je možné uzavrieť jednotlivo a je možné ich použiť samostatne. Praktický plniaci lievik vo veku pre ľahšie plnenie prášku do fľaše.

Box na sušené mlieko - dávkovač
uľahčuje prípravu mliečnych potravín
Na jednoduchú prípravu a hygienické skladovanie sušeného mlieka
Ako je známe, sušené mlieko pre dojčatá musí byť vždy zmiešané s vodou v množstve špecifikovanom výrobcom. Prášok sa musí pred prípravou odmerať, na čo ale nie je vždy dostatok času, pretože keď má dieťa hlad, počíta sa každá sekunda.
Dávkovač práškového mlieka - skladajúci sa z 3 nádobiek a veka s plniacim lievikom - pomáha pripraviť správne množstvo prášku, upravené na jednu porciu, aby bolo možné rýchlo a bezpečne pripraviť mlieko pre dojčatá.

Na prípravu mlieka na cestách,
hygienicky čisté a priestorovo úsporné skladovanie
Ak sú rodičia vonku so svojimi potomkami, majú so sebou už aj tak dosť vecí, ktoré sú potrebné na starostlivosť o dieťa. Veľké práškové balenie by zabralo zbytočne veľké množstvo priestoru. A tu pomáha dávkovač práškového mlieka, pretože rodičia majú so sebou iba požadované množstvo práškového mlieka. Box zaisťuje hygienický transport prášku. Obzvlášť šetriace miesto: pretože všetky nádobky je možné uzavrieť aj jednotlivo, v závislosti od dĺžky pobytu mimo domova, je možné so sebou vziať iba jednu alebo dve nádobky.

Praktický pomocník doma
zjednodušuje prípravu mlieka
Sušené mlieko musí byť vždy pripravené presne podľa údajov výrobcu s použitím určitého množstva vody. Aj keď sa príprava mlieka rýchlo stáva súčasťou bežného každodenného života rodičov, ľudia, ktorí sa tým nemusia zaoberať každý deň - napríklad rodinní príslušníci alebo pestúnky -, môžu mať problémy s prípravou mlieka. Aby sa im uľahčila príprava, môže byť vopred odmerané správne množstvo a uložené v dávkovači sušeného mlieka. Pokiaľ dieťa dostáva počas dňa rôzne veľkosti porcií, rôzne farby uľahčujú rozlíšenie medzi rôznym množstvom prášku.

Jednoduché plnenie
vďaka extra veľkému otvoru
Nádobky majú extra široký otvor, čo uľahčuje vsypanie prášku. Vďaka veľkému otvoru je možné nádobky použiť aj ako desiatkové boxíky pre väčšie deti, napríklad na ovocie, sušienky, müsli, ktoré budete mať tak po ruke pre prípad, že by vaše dieťa na ceste malo hlad.

Jednoduché sypanie prášku
vďaka veku s plniacim lievikom
Keď dostanú deti hlad, musí byť príprava mlieka rýchla. Plniaci lievik vám umožňuje pripravovať mlieko obzvlášť rýchlo. Jednoducho priskrutkujte veko na príslušnú nádobku a prášok je možné nasypať do fľaše. Týmto spôsobom sa vyhnete zložitému a časovo náročnému naberaniu prášku lyžičkou. Okrem toho si môžete byť istí, že všetok prášok skončí vo fľaštičke a nie polovica vedľa nej.

Kvalita a bezpečnosť
testovaná podľa prísnych testovacích štandardov
S cieľom ponúknuť deťom maximálnu ochranu sú produkty reer kontrolované podľa prísnych testovacích štandardov. Produkty nielen prechádzajú internými testami, ale sú tiež skúmané nezávislými inštitútmi. Dávkovač mlieka bol testovaný v súlade so súčasnou bezpečnostnou normou EN 14372 (výrobky pre dojčatá a malé deti - príbory a riad). Produkt bol schválený, okrem iného, aj na bezchybné skladovanie prášku a použitie plastov bezpečných pre potraviny - samozrejme bez BPA a nebezpečných zmäkčovadiel.

Podrobnosti:
- na dávkovanie práškového mlieka na cestách aj doma
- všetky boxy sú individuálne uzamykateľné a je možné ich používať samostatne
- praktický plniaci lievik vo veku na plnenie prášku do fľaše
- tiež vhodný pre hotovú kašu, čajový prášok atď.

Materiál: vysoko kvalitné, potravinársky plast
Zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372

Farba: pestrá
Obsah balenia: 1x box na sušené mlieko
Veľkosť balenia: 10 cm x 9 cm x 22,8 cm (d x š x v)

Poznámka:
Tento produkt nie je hračka, používajte ho prosím iba na účel, na ktorý je určený. Nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Nepoužívajte, ak prejavuje akékoľvek vady.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: