Kinderkraft Lehátko MIMI

4 hodnotenia
 
  • 1 z 19
 

Miluje vaše dieťa hojdanie, ale občas máte dojem, že vám ruky hneď odpadnú z neustáleho nosenia dieťatka? Tak mu darujte útulné miesto na odpočinok - MIMI

59 €
Značka Kinderkraft
Kategória Detské ležadlá
Zvoľte variant
Kinderkraft Lehátko MIMI - Grey Kód tovaru KBMIMI00GRY0000 Varianta: grey Na dotaz 59 €
   
Kinderkraft Lehátko MIMI - Beige Kód tovaru KBMIMI00BEG0000 Varianta: Beige Na dotaz 59 €
   
Kinderkraft Lehátko MIMI - Pink Kód tovaru KBMIMI00PNK0000 Varianta: Pink Na dotaz 59 €
   
 

Miluje vaše dieťa hojdanie, ale občas máte dojem, že vám ruky hneď odpadnú z neustáleho nosenia dieťatka? Tak mu darujte útulné miesto na odpočinok - MIMI, minimalistické lehátko, ktoré za okamih dieťatko upokojí. Ľahká konštrukcia v spojení s ľahkým skladaním vám umožní vziať svojho nového pomocníka všade - na dlhšiu dovolenku alebo kratšiu návštevu starých rodičov. Dieťa bude môcť pozorovať šumiace more alebo týčiace sa hory a vy - budete mať dieťatko priamo vedľa seba. Vďaka MIMI si budete môcť oddýchnuť: dieťatko bude jemne uvádzať lehátko do pohybu, kedykoľvek to bude chcieť.

Lehátko MIMI je čistý minimalizmus uzavretý do nádhernej podoby. Poskytuje bezpečnosť, pohodlie a zároveň je veľmi vkusné. Pomôže upokojiť dieťa dokonca za veľmi nepokojných dní, zároveň mu nedodá príliš veľa impulzov. Ideálne prispôsobené sedadlo z príjemnej tkaniny rovnomerne rozkladá váhu dieťaťa a podporuje prirodzené držanie tela pri odpočinku.

Vlastnosti:

Funkčnosť:
- Prirodzené hojdanie - dieťa sa hojdá samo vďaka prirodzeným pohybom tela. Dieťatko môžete tiež hojdať aj vy.
- Vývoj - dieťatko si hojdaním rozvíja motorické schopnosti a rovnováhu. Hojdanie tiež podporuje pravidelný odpočinok a relaxáciu dieťaťa.
- Oblúk s hračkami - 2 visiace hračky vzbudzujú záujem batoľaťa. Povzbudia ho na vyťahovanie ručičiek a precvičovanie úchopu.
- Škandinávsky dizajn - ležadlo bude skvele ladiť s každým interiérom. Bude vyzerať nádherne v bytoch, ktoré sú zariadené v rôznych štýloch.
- Minimalisticke riešenia - nedodávajú dieťaťu príliš veľa stimulov a pomôžu mu upokojiť sa.

Pohodlie:
- 3-stupňové nastavenie operadla - ľahko zvolíte správnu polohu pre dieťa. Prispôsobíte nastavenia vzhľadom k hmotnosti a potrebám dieťatka.
- Prispôsobené sedadlo - sedadlo rovnomerne rozkladá váhu dieťaťa. Chrbtica dieťaťa sa vyvíja prirodzene a podporuje správne držanie tela dieťaťa.
- Ideálne na cestovanie - lehátko je veľmi ľahké a neobvykle jednoducho sa skladá. Vezmete ho so sebou na každú spoločnú cestu s dieťaťom.
- Mäkký materiál - lehátko je potiahnuté na dotyk príjemnou tkaninou. Možno ju prať v práčke pri 30 stupňoch.
- Rýchloschnúca tkanina - usuší sa za pár hodín. Materiál večer vyperiete a ráno bude lehátko pripravené na každodenné hry!

Bezpečnosť:
- 3-bodové pásy - bezpečnostné pásy môžete nastaviť tak, aby ste ich prispôsobili dieťaťu. Majú široký, mäkký povlak, ktorý chráni jemné nožičky dieťaťa.
- Stabilná konštrukcia - ležadlo MIMI má širokú základňu, ktorá poskytuje konštrukcii neskutočnú stabilitu. Dieťatko bude v bezpečí po celý čas.
- Protišmykové prvky - znemožňujú posunovanie ležadla počas hojdania a tiež chránia podlahu proti poškriabaniu.
- Normy - MIMI spĺňa európsku normu EN 12790 pre dojčenské ležadlá.

Špecifikácia:

Materiál:
- rám: hliník
- tkanina: polyester

- Rozložené: dĺžka: 72 cm, výška od podlahy: 58,5/61,5/64,5 cm, šírka: 40 cm
- Poskladané: dĺžka: 82 cm, šírka: 40 cm, výška: 19 cm

- Rozmery sedadla: šírka 28 cm x hĺbka 15 cm
- Rozmery operadla: výška 46,5 cm x šírka 31 cm

- Hmotnosť: 2,35 kg

- Rozmery/hmotnosť balenia: 47 x 11 x 82 cm/2,75 kg

Pranie v práčke: áno, 30 stupňov
Pre deti: od narodenia do 9 kg (alebo do okamihu, keď sa dieťa posadí)

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: