Fillikid Učiaca veža Vista

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 22
 

Hranie a učenie v úrovni očí s rodičmi alebo veľkými súrodencami pomáha vášmu dieťaťu veľmi rýchlo zažiť sociálne interakcie.

98,95 €
Značka Fillikid
Kategória Vybavenie do detskej izby
Zvoľte variant
Fillikid Učiaca veža Vista - Grey Kód tovaru 1550-07 Varianta: grey 98,95 €
   
Fillikid Učiaca veža Vista - White Kód tovaru 1550-05 Varianta: white 98,95 €
   
Fillikid Učiaca veža Vista - Sage Kód tovaru 1550-14 Varianta: Sage 98,95 €
   
Fillikid Učiaca veža Vista - Nature Kód tovaru 1550-00 Varianta: Nature 98,95 €
   
 

Učiaca veža Vista

Vaše slniečko je už veľmi zvedavé a chce všade pomáhať alebo sa pozerať? Potom je výuková veža od Fillikíd to pravé pre vás. Je nielen krásna na pohľad a svojim moderným, ale jednoduchým dizajnom sa perfektne hodí do každého bytu, ale je aj extrémne stabilná a svojimi bočnými podperami a pevnou konštrukciou ponúka vynikajúcu ochranu proti prevráteniu. A pretože naši najmenší rastú rýchlo, dá sa výška stojana dokonale prispôsobiť aktuálnej výške dieťaťa. Po zvládnutí cesty nahor slúži kruhová tyč na pridržanie a samozrejme ako ochrana proti vypadnutiu. Vaše slniečko tak môže pomôcť všade a či už ide o varenie, pečenie alebo dokonca čistenie zubov, táto veža je optimálnym pomocníkom, keď sa nožičky zdajú byť príliš krátke.
Hranie a učenie v úrovni očí s rodičmi alebo veľkými súrodencami pomáha vášmu dieťaťu veľmi rýchlo zažiť sociálne interakcie a podporuje ich zručnosti a pomáha posilňovať ich vzájomné puto. A pretože Fillikid prikladá veľký význam udržateľnej výrobe a čo najkratším dopravným trasám, je výuková veža vyrobená zo 100% európskeho dreva z EÚ. Používajú sa samozrejme iba laky vyrobené a certifikované v Nemecku.

Podrobnosti:
- Výškovo nastaviteľná stojaca doska
- Rýchle a ľahké zostavenie
- Odolné proti preklopeniu
- Pevné bukové drevo zaručuje odolnosť a stabilitu
- Rozmery: 90x40x46 cm
- Výšky stojanov: 40 cm/50 cm/60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: