BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 26
 

Autosedačka VERSAFIX pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov (76-150 cm). Spĺňa normu i-Size.

239 €
Značka Britax Römer
Kategória Detské autosedačky
Zvoľte variant
BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix - Jade Green Kód tovaru BRR022320_NIGHT BLUE Varianta: Night Blue 239 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix - Midnight Grey Kód tovaru BRR022320_MIDNIGHT GREY Varianta: Midnight Grey 239 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix - Space Black Kód tovaru BRR022320_SPACE BLACK Varianta: Space Black 239 €
   
BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix - Dusty Rose Kód tovaru BRR022320_DUSTY ROSE Varianta: Dusty Rose 239 €
   
 

BRITAX RÖMER Autosedačka Versafix

Roky bezpečia, ktoré ušetria starosti aj peniaze!
Vďaka schopnosti autosedačky VERSAFIX bezpečne odvodiť deti od úplného batoľaťa 15 mesiacov (76 cm) do doby, kedy už autosedačku nebude potrebovať 12 rokov (150 cm) ušetríte veľa peňazí za nákup nových autosedačiek vhodných pre aktuálny vek vášho dieťaťa.

Bezpečnostný pás, ktorý sa vie prispôsobiť
Jej zabudovaný bezpečnostný pás pre menšie deti chráni päť bodov a dá sa veľmi ľahko pomocou pár jednoduchých krokov premeniť na 3bodový bezpečnostný pás pre väčších cestovateľov.

Bezpečnosť i-Size takmer pre všetky vekové kategórie
VERSAFIX je kombinovaná autosedačka, ktorá vašim deťom ponúka maximálne bezpečie a je schválená najnovšou normou i- Size . Zaisťuje dlhšiu dobu bezpečia s 5-bodovým bezpečnostným pásom, ktorý je vhodný do 105 cm výšky dieťaťa a váhy 22 kg. Veľkou výhodou je, že pri prechode z 5-bodového pásu na 3-bodový bezpečnostný pás alebo pri úprave veľkosti nemusíte odnímať žiadnu časť autosedačky, to z nej robí dokonale flexibilnú autosedačku, ktorá sa ľahko prispôsobí.

Všetko, čo potrebujete pre pohodlie a bezpečie na cestách

1. Polstrované pásy: Táto autosedačka má kvalitné 5bodové pásy, ktoré sa prispôsobujú detskej hrudi, obmedzujú pohyb pri náraze a vďaka polstrovaniu poskytujú maximálne pohodlie. Polstrovanie je možné tiež ľahko vybrať na pranie.

2. SecureGuard: Táto funkcia chráni citlivú brušnú oblasť dieťaťa a pridáva 4. kotviaci bod k 3-bodovému bezpečnostnému pásu. Tým sa optimalizuje pozícia brušného bezpečnostného pásu a znižuje sa sila pôsobiaca na brušnú oblasť pri čelnom náraze až o 35 %, zatiaľ čo dieťaťu je ponechaná voľnosť pohybu.

3. Polstrovanie opierok: Opierky sú navrhnuté tak, aby chránili dieťa tromi spôsobmi: poskytujú ochranu od hlavy až k bedrám, najmä pri bočnom náraze, správne umiestnenie pásov vďaka horným a dolným vodítkom av neposlednom rade bezpečie a pohodlie pre hlavu a krk dieťaťa vďaka polstrovanej opierke hlavy.

4. Opierka hlavy v tvare V: Táto opierka hlavy je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy dieťaťa a zaisťovala optimálnu ochranu pri bočnom náraze, pričom poskytuje maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadla.

5. TOP TETHER: Táto funkcia predchádza preklopeniu autosedačky a znižuje potenciálne zranenie hlavy a krku pri zrážke. Vďaka dvojitým bodom ukotvenia poskytuje tento upevňovací popruh tvarovaný do V vyššiu stabilitu a bezpečie ako štandardný upevňovací popruh.

6. EasyRecline: Táto funkcia umožňuje nastaviť pohodlný sklon autosedačky bez nutnosti dieťa z nej vyťahovať. Nie je potrebné prenastavovať TOP TETHER. EasyRecline má teda funkciu umožniť rodičovi jednoducho nastaviť a napolohovať autosedačky pre pohodlie a ničím nerušený odpočinok na cestách dieťaťa.

7. FLIP&GROW: Táto funkcia umožňuje prechod z integrovaného 5-bodového pásu sedačky na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla, akonáhle dieťa dosiahne určitú výšku a váhu. Je ľahké autosedačku prispôsobiť pomocou pár jednoduchých krokov. Ľahko nastavte opierku hlavy a pásy sedačky uložte do operadla tak, aby sa vám nestratili. Potom jednoducho vymeníte sponu na SecureGuard .

8. Prateľný poťah: Sedací poťah je navrhnutý tak, aby bol ľahko odnímateľný a prateľný, čo umožňuje rýchle riešenie akéhokoľvek neporiadku na ceste.

Rozmery (V x Š x H): 60-83 x 44 x 48 cm

Váha: 9,8 kg

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: