Prechádzky zvládnete aj sama vďaka kočíkom pre dvojičky!

Mamičkou hneď dvom deťom naraz? Je to veľké požehnanie, zvlášť keď si uvedomíte, že si tehotenstvo, pôrod a neskôr všetky drobné trápenia ohľadom starostlivosti o deti odbijete v jednej chvíli. A hoci sa niektoré mamy ľutujú, lebo dvojičky vnímajú ako dvojnásobnú starosť, iné by už nemenili. Veď v modernej dobe sa i mama dvojčiat môže cítiť komfortne!

 dvojičkovské-kočíky-kociky-sk

Nehľadajte sparingpartnera na kočíkovanie, ale dobrý kočík pre dvojičky

Keď vám lekár oznámil, že pod srdcom nosíte hneď dve deti, možno vás zaliala horúčava. Ale to je len prvotný šok. Každá žena má predsa vrodené schopnosti byť dobrou mamou, len si treba nájsť spôsob, ako na to. Tým, že na svet prinesiete hneď dve deti, ste získali istotu, že si budú najlepšími priateľmi a nuda nikdy nehrozí, nielen u nich, ale aj vo vašom prípade. Všetko budete musieť kupovať dvojmo, avšak jedno nie – kočík. Bolo by to zbytočné, lebo ak budete väčšinu času chodiť na prechádzky s dvojčatami sama, museli by ste si hľadať niekoho, kto by tlačil druhý kočík. Moderné kočíky pre dvojičky priniesli do života mám veľký komfort. Vyzerajú rovnako dobre ako klasické kočíky, ibaže sa do nich zmestia dve deti. Farebné aj štýlové prevedenie si vyberiete sama.

 kočíky-pre-dvojičky-kociky-sk

Kočíky pre dvojičky aj do úzkych dverí v panelákoch

Laura čaká dvojičky a ako prvé hľadala vhodný kočík, s ktorým by nebol problém dostať sa po schodoch, do výťahu, úzkych dverí na chodbe, ale napríklad aj na balkón. Nepozerala sa teda po takých kočíkoch pre dvojičky, v ktorých sú sedačky umiestnené vedľa seba, ale za sebou, prípadne jedno vyššie, druhé nižšie pod ním. Získala tak istotu, že kočík bude mať pridané len na dĺžke, a nie na šírke. Kočíky pre dvojičky sú navrhované tak, aby sa každému z detičiek ležalo a neskôr sedelo pohodlne. Vaničky i sedačky dokáže Laura otáčať podľa toho, ako potrebuje, a na to, že pred sebou tlačí dve deti naraz, nesťažuje sa ani na váhu kočíka. Ovláda sa jednoducho vďaka otočným kolesám a ľahkej konštrukcii. Ak potrebuje ísť do mesta na nákup alebo vziať deti na výlet, všetko potrebné zbalí do príručnej tašky alebo do odkladacieho košíka pod kočíkom.

Buďte ako Laura a nezalamujte rukami, len čo vás prekvapia správou o dvojičkách. Bude to dvojnásobná starosť, ale i dvojnásobná radosť. Čo je krajšie ako pozorovať, ako naraz rastú, smejú sa či rozvíjajú svoje osobnosti? Vďaka našej ponuke kočíkov pre dvojičky si materstvo užijete ešte viac.