Dlhoročné skúsenosti, nadčasový dizajn a štýl: Vitajte vo svete kočíkov Mutsy!

Ak hľadáte praktické, mimoriadne ľahké a skladné kočíky, mali by ste si rozhodne pozrieť ponuku holandskej značky Mutsy.

Možno to bude znieť neuveriteľne, no holandská spoločnosť Mutsy bola založená pod menom Mutsaerts už v roku 1937! S výrobou kočíkov má dlhoročné skúsenosti a od jej vzniku prešli produkty v réžii Mutsaerts naozaj veľký vývojom. Jedno im však ostalo. Majitelia značky Mutsy sa od začiatku svojho pôsobenia snažili vyvinúť čo možno najpraktickejšie a najpohodlnejšie kočíky s výbornými jazdnými vlastnosťami. Pre spoločnosť bol prelomový rok 1952, kedy značka Mutsaerts reprezentovala Holandsko na svetovej výstave v Mexiku, kde zožala obrovský úspech. Kočíky pod taktovkou Holanďanov boli na tú dobu prevratné a pokrokové, vďaka čomu si ich obľúbili rodičia po celom svete. O desať rokov neskôr predstavila firma svoj prvý, plne rozložiteľný kočík, o trinásť rokov neskôr prvý kočík, ktorý mal nastaviteľnú opierku chrbta. Značku Mutsy možno právom označiť za priekopníkov v rámci vývoja kočíkov. A chuť kreovať, zjednodušovať a ostať praktickými, no dizajnovými zároveň, návrhárom tejto renomovanej značky, rozhodne ostala dodnes.

Praktické kočíky do každého terénu

V dnešnej dobe vyrába firma Mutsy kočíky pre rôznorodý terén a ponúka k nim aj rad doplnkov. Nánožníky, prebaľovacie tašky, pršiplášte, slnečníky a veľa veľa ďalších užitočných pomôcok pre mamičky i oteckov. Medzi rodičmi sú kočíky tejto firmy obľúbené predovšetkým vďaka prvotriednej kvalite, dobrej ovládateľnosti, ľahkosti, praktickosti a nadčasovému, vkusnému dizajnu. Či už si vyberiete hlboký alebo športový kočík, môžete si byť istí, že ste zvolili značku, ktorá ponúka inovatívne riešenia a kvalitné produkty. Obľúbenými sú modely Evo, Nio, Icon i Nexo, ktorý dieťaťu umožňuje skvelý výhľad v smere jazdy. Mamičky oceňujú na kočíkoch značky Mutsy najmä ich skladnosť, praktickosť, bezpečnosť, dobre ovládateľné kolesá i nastaviteľnú rukoväť. O pútavom dizajne nehovoriac. Napokon, posúďte sami!