CYBEX: Česká značka svetovej kvality s dôrazom na bezpečnosť

Cybex má v ponuke kočíky i autosedačky, ktoré sú jedny z najlepšie hodnotených detských výrobkov na svete. K spokojným majiteľkám patria celebritné mamičky ako Heidi Klum, Sarah Jessica Parker, Gwen Stefani i Angelina Jolie. Pridajte sa k nim aj vy!

Vedeli ste, že zakladateľom tejto renomovanej značky je rodák z Čiech? Ten zbieral skúsenosti v spoločnosti zameranej na autosedačky značky Concord, aby neskôr priniesol model detskej autosedačky Cybex Solution, ktorá neskôr vyhrala všetky spotrebiteľské testy. Tomu sa povie úspech! K sedačkám neskôr pribudli aj detské kočíky a nosiče, značka sa stala celosvetovo známou a získala si svojich zákazníkov aj na opačnej časti zemegule. Prečo si vybrať Cybex? Značka ponúka desiatky modelov autosedačiek s maximálnou bezpečnosťou pre všetky váhové kategórie. Na výber máte pestré kúsky, pastelové odtiene i unisex farby pre chlapcov i dievčatá. Komfort je pri produktoch Cybex na prvom mieste spolu s bezpečím.

autesedacky-cybex-kociky.sk

Dizajnové kočíky s ohľadom na prvotriednu kvalitu

Značka Cybex sa pýši kombináciou bezpečnosti, kvality, dizajnu a funkčnosti. Vysoké hodnotenie kvality produktom Cybex udelili nemecký Autobild, automobilová asociácia ADAC, britská spotrebiteľská organizácia Which?, dánsky FDM, francúzsky Que choisir aj nemecká Stiftung Warentest. Dizajn je v prípade produktov Cybex naozaj neprehliadnuteľný, značka opätovne získava ocenenia v súťaži Red Dot Design Award, ktorá vyberá len tie najdizajnovejšie produkty a udeľuje im „červenú bodku kvality“. Porota Red Dot pri výrobkoch značky Cybex v minulosti vyzdvihla nielen inovatívny koncept, ale aj možnosť rotácie sedačky o 90 stupňov a intuitívne ovládanie detských autosedačiek.

kociky-cybex-kociky.sk

Originalita pre tých najnáročnejších zákazníkov

Najdôležitejším kritériom je pri výrobkoch pre deti predovšetkým bezpečnosť, pri výrobkoch Cybex sa k nej pridáva aj jedinečný dizajn, čím vzniká bezkonkurenčná kombinácia, ktorá si získa aj tých najnáročnejších zákazníkov. V ponuke Cybex nájdete okrem bežných kolekcií aj kúsky od svetových návrhárov, napríklad od Jeremyho Scotta. Cybex dbá hlavne na to, aby každý rodič, ktorý si túto značku vyberie, bol maximálne spokojný, podobne ako bude v produktoch tejto značky jeho ratolesť.