Jedinečné kolekcie od Cybexu

cybex-logo-88866C301C-seeklogo.com
 
Firma CYBEX bola založená v roku 2005 je celosvetovo známa pre svoj ikonický dizajn, inovatívne technológie, funkčnosť a prvotriedne bezpečnostné prvky všetkých svojich produktov pre štýlových rodičov. Výrobky značky CYBEX majú za cieľ dokonale zapadnúť do životného štýlu rodičov, aj preto spoločnosť rada prekvapuje jedinečnými módnymi kolekciami, ktoré čerpajú inšpiráciu z najnovších trendov a prinášajú do rodičovstva prvky haute couture. V roku 2014 sa nemecká firma CYBEX spojila s Goodbaby International Holding Limited.
 
 
 
 
                      CYBEX od DJ Khaled
 
Kampaň CYBEX by DH Khaled
 
Spoločne so CYBEX, hudobný mág a víťaz Grammy, DJ Khaled, navrhol novodobú fascinujúcu kolekciu CYBEX by DJ Khaled.
Inšpirovaný ich dvoma synmi, malými kráľmi, spoločne so svojou ženou, Khaled navrhol kolekciu, ktorá zachytáva bohatú krásu tropickej džungle a exotického kráľovstva zvierat levov, papagájov a zebier.
 
 tlacitko 1
 
 
CYBEX Jewels of Nature
 
Kampaň CYBEX Jewels of Nature
 
Nechajte sa inšpirovať krásou prírodného sveta a pripravte sa prepadnúť kúzlu nádherne sa trblietavých chrobákov, ktorí zdobia našu najnovšiu módnu kolekciu: CYBEX Jewels of Nature
 
 tlacitko 2
 
Cybex Wings od Jeremyho Scotta
 
Kampaň CYBEX Wings by Jeremy Scott
 
Vo svojej druhej spolupráci CYBEX WINGS od Jeremy Scott, sa znova ukazuje tento módny návrhár a vďaka svojmu revolučnému prístupu prináša nebo na zem.
 
tlacitko 3
 
CYBEX od Karolíny Kurkovej
 
Kampaň CYBEX by Karolina Kurkova
 
Pozrite sa na špeciálnu spoluprácu CYBEX a módnej ikony Karoliny Kurkovej, ktorá je plná lásky! #CYBEXbyKK
 
tlacitko 4
 
CYBEX kolekcia Simply Flowers
 
Kampaň CYBEX Simply Flowers
 

Vydajte sa na kúzelnú cestu do sveta luxusu, high fashion a remesla tej najvyššej kvality s kolekciou CYBEX Simply Flowers. Rozprávka v reálnom živote - ženská, romantická a navyše moderná.

Nech je každý váš deň kúzelný s fashion kolekciou Simply Flowers. Kočíky, autosedačky a doplnky zdobené kvetmi v módnych farbách.

tlacitko 5

 CYBEX Petticoat od Jeremyho Scotta

Kampaň CYBEX PettitCoat Jeremy Scott

Ponorte sa do sveta CYBEX a kolekcie Petticoat od Jeremyho Scotta. Kočíky, detské autosedačky a dokonca aj tašky - s mašľou vyzerá všetko lepšie!
Globálna módna ikona znovu prináša svoju unikátnu víziu do sveta CYBEX. Naša štvrtá spolupráca s dizajnérom Jeremy Scottom oplýva zábavou, šťastím a čírou radosťou. Ako povedal sám Jeremy: Puntíkovaný vzor je veselý a dokáže vykúzliť usmev na tvári.

tlacitko 6

CYBEX kolekcia KOI Crystallized

Kampaň CYBEX KOI Crystallized

V kolekcii CYBEX KOI Crystallized ožíva tajomné vodné stvorenie vďaka najmodernejším materiálom a precíznemu krajčírstvu.

tlacitko 7

CYBEX kolekcia Spring Blossom

Kampaň CYBEX Spring Blossom

Vydajte sa na kúzelnú cestu do sveta luxusu, high fashion a remesla tej najvyššej kvality s kolekciou CYBEX Spring Blossom. Rozprávka v reálnom živote - ženská, romantická a navyše moderná.

Nech je každý váš deň kúzelný s fashion kolekciou Spring Blossom od značky CYBEX. Kočíky, autosedačky a doplnky zdobené kvetmi v módnych farbách.

tlacitko 8