Reer Kamera pre Smartphone a IPhone

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 13
 

Digitálny prenos, technológie IP, neobmedzený rozsah, HD kamera s vysokým rozlíšením, inteligentná detekcia pohybu a hluku, jednoduchá a rýchla inštalácia prostredníctvom aplikácie

105,95 €    
Kód tovaru 80300
Značka Reer
Kategória Detské nosiče, šatky a bezpečnosť detí
 

Popis produktu

Kamera pre Smartphone a IPhone

Digitálny prenos, technológie IP, neobmedzený rozsah, HD kamera s vysokým rozlíšením, inteligentná detekcia pohybu a hluku, jednoduchá a rýchla inštalácia prostredníctvom aplikácie

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom

Pre rodičov ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Zvlášť ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že dieťa je v poriadku. Vzhľadom k tomu, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom a dohliadať na neho, je dôležité zabezpečiť jeho spoľahlivé sledovanie.

S IP BabyCam zostávate v trvalom kontakte s dieťaťom prostredníctvom mobilného telefónu a ste vždy informovaní o tom, ako sa cíti. Takže máte vždy "odposluch" v detskej izbe, bez toho aby ste rušili dôležitý spánok detí.

Bezpečné pripojenie vďaka technológii IP

Vďaka digitálnemu prenosu prostredníctvom technológie IP máte bezpečný prístup k svojej BabyCam po celom svete. Všetky dáta sú zašifrované presmerovaná na vaše mobilné zariadenie. Vďaka unikátnemu ID kamery a vášmu vlastnému zvolenému heslu sú vaše dáta bezpečne chránené proti tretím stranám. Vďaka technológii IP neexistuje žiadne obmedzenia rozsahu detského monitora a máte bezproblémový prenos všade tam, kde má vaše mobilné zariadenie príjem

Rýchle spustenie vďaka bezplatnej aplikácii

Ak chcete mobilné zariadenia používať ako rodičovskú jednotku pre IP BabyCam, musíte najprv stiahnuť bezplatnú aplikáciu v závislosti od operačného systému v App Store alebo Google Play. Po niekoľkých kliknutiach je IPCA a vaše zariadenie pripojené a prenos môže začať. Vo smartphonu môžete tiež spárovať viac kamier. Fotoaparát môže dáta odoslať niekoľkých mobilným zariadením. Napríklad, prarodičia môžu sledovať ich milý malý pokojne spinká.

Aplikácia môže byť použitá ako na smartphonoch, tak na tabletoch.

Nízka hladina žiarenia vďaka pohybové a zvukové aktivácii

Akonáhle je aplikácia aktivovaná v telefóne a IPCA je zapnutá, prenos môže začať. Nebude však vysielať nepretržite. Kým kamera nebude vidieť žiadnu aktivitu, IPCA prejde do pohotovostného režimu, čo znižuje žiarenie. Akonáhle sa vaše dieťa pohybuje alebo kamera prijíma zvuky, automaticky sa zapne a pošle obrázky do vášho smartphonu. Budete informovaní prostredníctvom push správy na vašom mobilnom telefóne. Z akej hladiny hluku má fotoaparát začať s prenosom si môžete individuálne upraviť.

Krištáľovo čistý obraz a video záznam vďaka rozlíšenie HD

IP BabyCam je vybavená HD kamerou s vysokým rozlíšením pre krištáľovo čistý prenos obrazu a videa. Môžete tiež nahrávať prenášané snímky a prehrávať ich späť kedykoľvek na mobilnom telefóne.

Ak by ste sa chceli bližšie pozrieť na svoje malé, môžete zväčšiť obrazovú pomocou 4x digitálneho zoomu (ovládateľného pomocou aplikácie), aby ste mohli rozpoznať ešte viac detailov. jemne upokojte vďaka obojsmerné funkcii zvukového interkomu

Často známy zvuk rodičovského hlasu pomáha upokojiť dieťa. Vďaka vstavanému reproduktoru na IP BabyCam môžete prostredníctvom aplikácie prenášať hlas priamo k svojmu dieťaťu. To vám umožní upokojiť vaše dieťa aj z obývacej izby alebo už na ceste do detskej izby.

Malý poklad v tmavých detských izbách je vždy v poriadku vďaka funkcii automatického nočného videnia

IP BabyCam má infračervenú technológiu, ktorá vám umožní vidieť dieťa v temnom detskej izbe vo veľmi dobrej kvalite. Takže môžete pozorne sledovať, či váš miláčik naozaj spí alebo je v posteli nahor. Zmena funkcie denného a nočného videnia je automatická.

Zarovnanie polohy pre dokonalé zameranie vďaka praktickému guľovému kĺbu a pripevnenie na stenu

Vďaka flexibilnému guľovému kĺbu s funkciou posuvu a naklonenie má IP BabyCam uhol pohľadu 110 °. Prostredníctvom tohto panoramatického výhľadu je možné vidieť veľké plochy. Vďaka základni s nástenným držiakom možno IPCA ľahko umiestniť na stenu, na strop alebo na stôl. podrobnosti:

 • digitálny prenos - technológia IP
 • neobmedzený rozsah
 • priamy prenos do mobilného zariadenia
 • jednoduchá a rýchla inštalácia prostredníctvom aplikácie (aplikácie zdarma AppStore alebo Google Play)
 • kompatibilný so smartphonmi a tabletami
 • inteligentný, nastaviteľná citlivosť pohybu a detekcie šumu
 • HD kamera s vysokým rozlíšením pre krištáľovo čistý prenos obrazu a videa
 • funkcia automatického nočného videnia
 • dvojcestná funkcie zvukového interkomu
 • 4x digitálny zoom pomocou aplikácie
 • nahrávanie obrazu a videa
 • vrátane nástenného držiaka

Obsah: 1x IP BabyCam, 1x sieťový adaptér USB, 1x USB nabíjací kábel, adaptér na stenu

Ikona vákuová banka

 • Materiál: plast
 • Farba: biela

Obsah balenia: 1x IP BabyCam, 1x napájací zdroj USB, 1x nabíjací kábel USB, adaptér pre montáž na stenu

Veľkosť balenia: 9,8 cm x 6,0 cm x 15,8 cm (Š x D x H)

Poznámka:

Dodržujte priložený návod na použitie a bezpečnosť!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: