CHICCO Cumlík Physio Mini Soft celosilikónový 0-2m chlapec 2 ks

Neohodnotené
 
  • 1 z 4
 
7,95 €    
Kód tovaru 73289.21
Značka Chicco
Kategória Detské cumlíky
 
Cumlík Chicco PhysioForma Mini soft je najmenší a najľahší cumlík špeciálne navrhnutý pre novorodencov. Je mimoriadne mäkký a jemný k tvári dieťatka. 100% silikón: hygienický a nezničiteľný materiál. Overené štúdie preukázali, že cumlíky Chicco PhysioForma® trénujú všetky dôležité funkcie ústnej dutiny pre zdravý rast: dýchanie, sanie, prehĺtanie, žuvanie a fonáciu. Chicco Minisoft je navrhnutý tak, aby mal ešte funkčnejší úchop, praktický otvor na zadnej strane umožňuje vložiť dovnútra prst a držať cumlík, kým dieťatko relaxuje. Môže sa používať v kombinácii s Chicco klipmi.

Malý a kompaktný
- Cumlík PhysioForma® Mini soft 0-2m je najmenší a najľahší cumlík talianskej značky Chicco. Jeho malé rozmery a kompaktný tvar, ktoré sú navrhnuté tak, aby ostali noštek a brada voľné, zaručujú maximálnu akceptáciu deťmi.

Jemný silikón
- Vyrobený z extra mäkkého a jemného silikónu pre maximálne pohodlie. Cumlík má navyše špeciálny zamatový povrch, ktorý ho robí mimoriadne príjemným a zaručuje vysoký komfort.

Zdravie sa začína v ústach
- Všetky cumlíky Chicco PhysioForma trénujú všetky dôležité funkcie ústnej dutiny pre zdravý vývoj detí.

Physioforma®
- PhysioForma® znamená exkluzívny anatomicko-funkčný tvar všetkých cumlíkov Chicco, ktorý je navrhnutý tak, aby správne podporoval a stimuloval všetky životne dôležité funkcie úst počas sania a zároveň zachovával fyziologickú polohu jazyka - vysoko na podnebí. Anatomický a funkčný cumlík Chicco PhysioForma môže v tejto dynamike zohrávať kľúčovú úlohu: pozitívne ovplyvňuje vývoj ústnej dutiny a jej funkcií, pretože umožňuje správne umiestnenie jazyka Tým zaručuje harmonický vývoj podnebia a jeho správnu a dôkladnú stimuláciu.

Praktické sterilizačné puzdro
- sterilizačné puzdierko, ktoré je súčasťou balenia umožňuje dezinfikovať cumlíky v mikrovlnnej rúre, čím sa odstráni 99,9 % mikróbov už za 3 minúty
- Balenie obsahuje 2 ks cumlíkov a sterilizačné puzdro
- Vyrobené v Taliansku
- Odporúčaný vek: 0-2 m
Hmotnosť 0.07 kg
Šírka 5,00 cm
Hĺbka 13,00 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: