ABC Design Isofix Base Root otočná

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Umožňuje ľahko pripevniť detskú autosedačku Tulip i-Size a detskú sedačku Lily i-Size do vášho auta jediným kliknutím.

DOSTUPNÉ OD 30.5.2024

227,95 €    
Kód tovaru 12004691000
Značka ABC Design
Kategória Základne na autosedačky
 

Isofix Base Root
Umožňuje ľahko pripevniť detskú autosedačku Tulip i-Size a detskú sedačku Lily i-Size do vášho auta jediným kliknutím. Základňu sedačky je možné jednoducho zasunúť do úchytov Isofix v aute. Inteligentná funkcia kontroly farieb potvrdí, či ste ho pripevnili správne alebo nie. Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu. Je výškovo nastaviteľná a je možné ho prispôsobiť vášmu vozidlu.

Po inštalácii základne jediným kliknutím bezpečne pripevníte sedačky Tulip i-Size a Lily i-Size. Autosedačky je možné jednoducho položiť na základňu a automaticky sa uzamknú. Farebný displej vám opäť pomôže zistiť, či bola sedačka správne pripevnená alebo nie.
Isofix Base Root sa otáča o 360 stupňov, takže dostať vaše dieťa do sedačky nebolo nikdy jednoduchšie. Už sa nemusíte ohýbať a siahať do vozidla.

Autosedačku Lily je možné pomocou otočného zámku bezpečne zaaretovať v polohe v smere alebo proti smeru jazdy, takže je možné autosedačku používať aj ako typickú sedačku proti smeru jazdy.

Detská autosedačka Tulip by mala byť vždy pripevnená v polohe proti smeru jazdy. Možno ju opäť zložiť jediným pohybom, základňa ABC Design Isofix Base zostane pripevnená v aute.

Pokiaľ základňu nepotrebujete, je možné ju jednoducho zložiť a uložiť bez toho, aby zaberala veľa miesta.

Podrobnosti:
Celková hmotnosť: 8,45 kg
Kompatibilné s: Tulip i-Size a Lily i-Size

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: