Reer Ochrana hrán UNI Soft pena

Neohodnotené
 
  • 1 z 21
 
14,95 €
Značka Reer
Kategória Ostatné pomôcky pre bezpečnosť detí
Zvoľte variant
Reer Ochrana hrán UNI Soft pena Kód tovaru 82040 Varianta: Biela 14,95 €
   
Reer Ochrana hrán UNI Soft pena Kód tovaru 82041 Varianta: šedá 14,95 €
   
 

Ochrana hrán soft pena 2m biela alebo šedá

- mäkká pena tlmí náraz obzvlášť bezpečne a jemne
- špeciálna povrchová štruktúra: pevná na uhryznutie a ľahko sa čistí.
- dĺžku je možné skrátiť na mieru

Pozor, nebezpečenstvo nárazu!
Keď sa vaše dieťa stane mobilným, urobí prvé kroky niektoré ostré hrany môžu pre vášho malého miláčika predstavovať riziko zranenia.
S ochranou hrán soft od reer zaistíte ostré hrany stolových dosiek a nábytku aj okenných parapetov a zabránite tak zraneniu.

Zvlášť bezpečné vďaka extra mäkkej pene
Ochrana hrán je vyrobená z mäkkej peny tlmiacej nárazy. Vďaka tomuto špeciálnemu polstrovaniu a dodatočne zosilnenému materiálu je náraz tlmený obzvlášť jemne a účinne. Vaše dieťa tak spoľahlivo ochráni pred bolestivými zraneniami.

Odolné a nezávadné
Vysoko kvalitný a odolný materiál
Vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre je ochrana hrán obzvlášť odolná a trvanlivá. Materiál je odolný proti poškriabaniu a ohryznutiu na rozdiel od mnohých produktov vyrobených z jednoduchých pien. Týmto spôsobom zostane ochrana na svojom mieste po dlhú dobu a vaše dieťa sa nemôže udusiť ohrýzaným kúskom. Materiál, ktorý bol testovaný na škodlivé látky a je odolný voči slinám a potu, je pri olíznutí úplne nezávadný. Ľahké znečistenie je možné rýchlo a ľahko zotrieť.

Jednoduchá (de) montáž voľne prispôsobiteľné veľkosti
Ochranu hrán inštalujete v niekoľkých krokoch. Aby bola zaistená presne padnúca ochrana, je možné ochranu hrán i lepiacu pásku pred montážou skrátiť na presnú dĺžku (obsah: 2x 1m). Potom už len očistite hranu, pripevnite lepiacu pásku na kus nábytku, nasaďte ochranu hrán a minútu pevne pritlačte - hotovo. Pokiaľ už nie je ochrana hrán potrebná, je možné ju znovu sňať bez toho, aby na kuse nábytku zostali zvyšky.

Bezpečné držanie vďaka priloženej 3M lepiacej páske
Priložená lepiaca páska umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž. Vysoko výkonná obojstranná páska 3M PowerTape poskytuje ochrane hrán extra silné držanie a zabraňuje neúmyselnému odlepeniu. Pokiaľ už nie je ochrana hrán potrebná, je možné ju znovu sňať bez toho, aby na kuse nábytku zostali zvyšky.

Všestranné použitie na stoly, skrine, parapety a mnoho ďalšieho
Aby bolo vaše dieťa chránené pred nebezpečnými nárazmi v celej domácnosti, je možné ochranu hrán pripevniť na stoly, skrine, komody, parapety atď. Aj okrúhle stoly je možné pohodlne zaistiť. Pre celoobvodovú ochranu je možné ochranu hrán inštalovať ako nad, tak pod.

Pre ešte väčšiu bezpečnosť
Možno použiť v kombinácii s ochranou rohov
V súlade s ochranou hrán ponúka reer taktiež mäkkú ochranu rohov (č. položky: 82030). Produkty je možné používať v kombinácii. Vaše deti sú tak na svojich prieskumných cestách spoľahlivo chránené nielen pred nebezpečnými hranami, ale aj pred ostrými rohmi.

Vlastnosti:
- chráni pred poranením o ostré hrany
- odolné proti odhryznutiu, potu a slinám
- extra mäkká pena jemne tlmí náraz
- jednoduchá montáž a spoľahlivé držanie
- individuálne je možné zarezať na mieru
- všestranné: skrine, stoly, parapety a mnoho ďalšieho

Bez BPA a ftalátov
Farba: biela
Materiál: pena
Obsah: 2x 1m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: