Reer LED nočné svetlo so senzorom

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Ponúka bezpečnú orientáciu v noci, na dojčenie, prípravu mlieka a mnoho ďalšieho. Automatické zapnutie / vypnutie (stmievaciu a pohybový senzor), flexibilné použitie ako stojaca lampa, svetlo do skrine alebo nástenné svietidlo.

10,95 €    
Kód tovaru 52020
Značka Reer
Kategória Ostatné pomôcky pre bezpečnosť detí
 

LED nočné svetlo so senzorom NightGuide

Ponúka bezpečnú orientáciu v noci, na dojčenie, prípravu mlieka a mnoho ďalšieho. Automatické zapnutie / vypnutie (stmievaciu a pohybový senzor), flexibilné použitie ako stojaca lampa, svetlo do skrine alebo nástenné svietidlo.

LED nočné svetlo
Zachovať náladu pri spánku v noci

Pre zdravý vývoj Vášho dieťaťa je veľmi dôležitá pokojná noc. Zvlášť v prvom roku života je však spánok často prerušovaný, pretože váš malý má hlad alebo má plnú plienku. Aby bolo možné vaše dieťa rýchlo obstarať, je nevyhnutné dostatočné osvetlenie. Zatiaľ čo bežné osvetlenie miestnosti je zvyčajne príliš jasné pre unavené detské oči, mäkké svetlo zachováva nočnú náladu a zároveň ponúka orientáciu. Mäkké svetlo NightGuide z neho robí ideálny zdroj svetla pre prebaľovanie a dojčenie v noci.

Poskytuje jemné svetlo
pre bezpečnú orientáciu v noci

Ako alternatíva svetelného osvetlenie miestnosti ponúka svetlo orientáciu v noci. Jemné svetlo vám umožní okamžite nájsť všetko potrebné na prebaľovanie v noci. Nielenže poskytuje dostatok svetla, ale tiež vám umožňuje dojčiť svoje dieťa alebo ho nakŕmiť fľaštičkou, bez toho aby ste museli zapínať do očí bijúce stropné svetlo.

Automatické zapínanie a vypínanie
vďaka inteligentným senzorom

NightGuide je vybavený stmievačom a snímačom pohybu. Vďaka týmto senzorom sa svetlo automaticky aktivuje, keď zaznamená pohyb v tmavom prostredí. Pokiaľ nedôjde k žiadnemu pohybu, svetlo sa automaticky vypne po cca 30 sekundách. V prípade potreby možno NightGuide prepnúť do režimu nepretržitého osvetlenia. Tu svetlo svieti nepretržite, pokiaľ nie je ručne vypnuté.

flexibilné použitie
možno použiť ako podlahové, nástenné a skriňové svetlo

Vďaka svojmu kompaktnému tvaru má dekoratívne navíjací svetlo dostatok miesta na každom prepínacím stole. Pôvabný motív na zadnej strane robí z navíjacej svetla tiež ideálny, nepriame osvetlenie. Vďaka prídavným vybraním na zadnej strane možno NightGuide ľahko a rýchlo pripevniť k stene pomocou skrutiek. Vďaka bezdrôtovej batériu možno NightGuide používať nezávisle na zdrojoch energie. Napríklad aj tmavé zásuvky môžu byť optimálne osvetlené, čo ukončí nočné hľadanie čerstvého obleku. Okrem toho je zaručené použitie pri výpadku napájania.

Odolné, energeticky úsporné a bezpečné
vďaka technológii LED

NightGuide má 8 LED žiaroviek a kombinuje všetky výhody moderného LED svetelného zdroja: Svetlo je energeticky úsporné, má dlhú životnosť (až 10 000 hodín) a je zvlášť bezpečné, pretože sa ani pri dlhodobom používaní neohrieva. ,

podrobnosti:

  • poskytuje bezpečnú orientáciu v noci
  • automatické zapnutie / vypnutie (stmievaciu a pohybový senzor)
  • teplé svetlo
  • flexibilné použitie ako podlahové, skriňové alebo nástenné svetlo
  • bezdrôtové a batériové napájanie

Energeticky úsporná LED technológia (8 LED)
Životnosť: 10 000 h
Rozmery: 7 cm x 7,3 cm

Materiál: plast
Farba: svetlo modrá
Obsah balenia: 1 x nočné svetlo, batérie nie sú súčasťou dodávky (3 x AAA)
Veľkosť balenia: 10 cm x 12 cm x 3,3 cm

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: