Muuvo Kombinovaný kočík 2v1 Quick BOHO

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Quick Boho je dôkazom toho, že béžová nemusí byť smutná.

889 €
Značka Muuvo
Kategória Detské kočíky
Zvoľte variant
Muuvo Kombinovaný kočík Quick BOHO - Hnedá Kód tovaru MQBBROWN2V1 Varianta: hnedá 889 €
   
Muuvo Kombinovaný kočík Quick BOHO - Béžová Kód tovaru MQBBEIGE2V1 Varianta: béžová 889 €
   
 

Muuvo Quick Boho

Quick Boho je dôkazom toho, že béžová nemusí byť smutná. Táto krásna, neutrálna farba je ideálna pre chlapcov i dievčatá a je jednoducho nadčasová. Ku kočíku je dodávaná taška, ktorá sa perfektne hodí k štýlu kočíka. Pokiaľ chcete, aby každodenné cestovanie s vašim dieťaťom bolo príjemným zážitkom a zároveň túžite po módnom riešení, Quick Boho je pre vás ako stvorené.

Kočík obsahuje:
- korbička
- športová sedačka
- konštrukcia
- moskytiéra
- slnečná clona
- pláštenka
- taška
- nánožník
- adaptéry na korbičku

Charakteristika


Sila je v detailoch – gondole

Kryt korbičky sa vyznačuje krásnym dizajnom - vysoko kvalitné látky boli zušľachtené estetickou úpravou. V béžovej verzii vzor pripomína žilky pokrývajúce listy, v hnedej verzii rastú krátke línie presne ako kmene stromov.


Sila spočíva v detailoch – sedáku

Vzory na korbičke sú také krásne, že je škoda sa s nimi rozlúčiť? Súhlasíme! Našťastie rovnako krásne zdobené bolo aj sedátko, takže vzor, ktorý milujete, bude naďalej lahodiť vašim očiam.


Elegantná rukoväť

Rukoväť na tlačenie kočíka je mimoriadne príjemná na dotyk a elegantná – jej farba je dokonale zladená s farbou kočíka Quick Boho.


Rastie spoločne s… rodičmi
Zdvíhacie adaptéry na gondole vám umožnia zdvihnúť ju o úroveň vyššie – rodič si vďaka tomu môže upraviť kočík na svoju výšku tak, aby bol kontakt s bábätkom čo najlepší. Súčasným nastavením výšky madla na tlačenie získame multifunkčný kočík 2 v 1 prispôsobený rozmerom každého rodiča.


Korbička pripravená na čokoľvek
Korbička v Muuvo Quick Boho má skladaciu striešku, ktorá chráni nielen pred slnkom, ale aj pred vetrom a hmyzom. Dodatočné predĺženie zabudované do striešky vám umožní vyrovnať sa s extrémne vytrvalým slnkom a zároveň poskytne vášmu dieťaťu prístup ku vzduchu a moskytiéra neprepustí hmyz dovnútra.


Osviežený interiér
Vnútri gondoly sú ideálne podmienky pre malé dieťa – vďaka tomu, že gondola má inovatívny ventilačný systém AirFlow 3D a ergonomický antirefluxný matrac. Muuvo Quick Boho umožní vášmu najmenšiemu relaxovať alebo sledovať svet v prvotriednom aute.


Nastaviteľné sedadlo
Sedačka kočíka má veľkú striešku s UV filtrom a odvetrávaním, takže vaše bábätko môže cestovať v najvyššom pohodlí, aj keď svieti slniečko a vonku je veľmi teplo. Polohovateľnú chrbtovú opierku je možné na spanie sklopiť a zdvihnutím podnožky ďalej zväčšíte priestor.


Systém na vás
Predĺžená strieška na sedačke kočíka Muuvo Quick Boho rastie celé operadlo. To znamená, že vyššie deti môžu stále pohodlne cestovať vo svojom spoľahlivom kočíku.


Montáž sedačky v dvoch smeroch
Sedačku kočíka je možné pripevniť v smere alebo proti smeru jazdy, čo vám umožní rozhodovať sa každý deň znova.


Magnetická spona
Magnetická pracka rýchlo spojí pásy, takže sa nemusíte obťažovať s ich pripínaním.


Bezúdržbové kolesá
Kolieska v kočíku sú veľké a bezúdržbové, čo znamená, že sa pri prechádzkach s dieťaťom nemusíte báť o hladinu vzduchu. To vám umožní chodiť na dlhé prechádzky bez stresu. Odpisy v Quick Boho boli vylepšené - tento kočík vyzerá najlepšie vonku, a preto sú jeho kolesá viac off-road.


Jednoduché skladanie
Kočík sa skladá na malú veľkosť, vďaka čomu je neuveriteľne pohodlný v každej situácii – vrátane prepravy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: