LevinFelin Montessori Domčeková polica Woodle sivá

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Rozvíjajte u detí samostatnosť a kreativitu vďaka Montessori domčekovej polici Woodle. Ako regál na obľúbené hračky, knižnica, či domček pre bábiky. Všetky hračky na dosah!

249,90 €
Značka LevinFelin
Kategória Vybavenie do detskej izby
Zvoľte variant
LevinFelin Montessori Domčeková polica Woodle sivá Kód tovaru MDP_S Varianta: sivá 249,90 €
   
LevinFelin Montessori Domčeková polica Woodle - Sivá / biela Kód tovaru MDP_SB Varianta: Sivá / Biela 249,90 €
   
LevinFelin Montessori Domčeková polica Woodle - Sivá / prírodné drevo Kód tovaru MDP_SPD Varianta: Sivá / prírodné drevo 249,90 €
   
 

Rozvíjajte u detí samostatnosť a kreativitu vďaka Montessori domčekovej polici Woodle. Ako regál na obľúbené hračky, knižnica, či domček pre bábiky. Všetky hračky na dosah!

Je dôležité dbať o to, aby sa dieťa stretávalo s podnetmi, ktoré rozvíjajú jeho fantáziu a kreativitu. Vďaka nim sa totiž učí samostatnosti, odvahe a hravosti. Jedným zo spôsobov, ako ho v tom podporiť, je ponúknuť mu ich vo forme hračiek, ktoré budú tieto zručnosti prehlbovať. Patria medzi ne napr. Montessori prvky, ktoré sú skvelými pomocníkmi v učení samostatnosti, pohyblivosti, či v rozvíjaní fantázie a kreativity.

Do tejto skupiny pomôcok môžeme zaradiť aj Montessori domčekovú policu Woodle z našej dielne, ktorá v detskom kráľovstve zaručene nesmie chýbať. Má všestranné využitie a dočiahne na ňu aj ten najmenší návštevník detskej izbičky. Môžete ju využiť ako regál na obľúbené hračky, knižnicu, alebo ako domček pre bábiky. Vďaka tomu, že je výška poličiek prispôsobená deťom, ľahko na ktorúkoľvek dosiahnu, Woodle rozvíja samostatnosť a podnecuje rozhodovanie dieťatka v tom, s ktorou hračkou sa zahrá. Domčeková polica slúži aj ako štýlová dekorácia do detskej izbičky, ktorá ju zútulní a vyšperkuje do dokonalosti. Je vyrobená z kvalitnej jelšovej preglejky, dokonale hladká a opracovaná. V našej ponuke ju nájdete v rôznych farebných prevedeniach, pričom si vyberáte farbu samotného domčeka a takisto aj jeho nožičiek a zadnej strany.

Vlastnosti:
- rozmery: šírka 85 cm, výška 93 cm, hĺbka 25 cm
- zloženie: jelšová preglejka
- všetky spojovacie prvky sú zapustené
- vyžaduje montáž
- prírodné drevo môže spôsobiť rôzne sfarbenie na povrchu, čo je jeho prirodzená vlastnosť

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: