Zopa Triton

9 hodnotení
 
Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Autosedačka TRITON je určená pre deti od 9 do 36 kilogramov. Do auta sa inštaluje pomocou Isofixu a TopTether, nemožno ju pripevniť pomocou bezpečnostných pásov (od 15 kg).

162,90 €
Značka Zopa
Kategória Detské autosedačky ostatné
Zvoľte variant
Screenshot 2019 10 16 ZOPA Autosedačka Triton ZOP022495 Jester Red Kmart sk Kód tovaru ZOP022495_JESTER RED Varianta: Jester Red 162,90 €
   
 

"Maximálna istota"

Autosedačka TRITON je určená pre deti od 9 do 36 kilogramov. Do auta sa inštaluje pomocou Isofixu a TopTether, nemožno ju pripevniť pomocou bezpečnostných pásov (od 15 kg). Vďaka týmto kotevným prvkom majú rodičia istotu, že je autosedačka vo vozidle pevne a správne pripevnená.

Menšie deti na dlhších cestách ocenia, že autosedačku možno dať do viacerých polôh. Komfort potom umocňuje pohodlná detská vložka. Deti od 9 do 18 kg chráni 5 bodový pás.

Od 15 kilogramov sa potom deti do autosedačky pútajú pomocou trojbodového pásu vozidla alebo pomocou trojbodového pásu v kombinácii s Isofixom.

Rodičia ocenia jednoduché polohovanie a jednoduché nastavenie výšky hlavovej opierky (k dispozícii je 10 výškových úrovní).

Autosedačka TRITON prešla náročným testovaním v Európskych laboratóriách a zaisťuje tak maximálnu možnú bezpečnosť pre všetky vekové skupiny.

Autosedačka TRITON je určená pre deti od 9 do 36 kilogramov. Do auta sa inštaluje pomocou Isofixe a TopTether, nemožno ju pripevniť pomocou bezpečnostných pásov (od 15 kg). Vďaka týmto kotevným prvkom majú rodičia istotu, že je autosedačka vo vozidle pevne a správne pripevnená.

-  Od 9 kg do 18 kg pútanie autosedačky pomocou ISOFIX a TopTether

-  Od 15 kg do 36 kg pútanie 3 bodovým pásom vozidla a Isofix

-  Testovaná v európskych laboratóriách

-  Jednoduché polohovanie

-  5 bodový pás (od 9 do 18 kg)

-  Jednoduché nastavenie výšky hlavovej opierky

-  Rýchlo odnímateľný a umývateľný poťah

 

ISOFIX
Autosedačka TRITON sa upevňuje pomocou Isofix, ktorý zaručuje jednoduchú, pevnú a 100% správnu inštaláciu autosedačky. Bezpečnosť sa zvyšuje vďaka pevnému spojeniu medzi autosedačkou a vozidlom.

Top Tether (tzv. kotva)
Bezpečie je pre nás na prvom mieste, a preto sme autosedačku TRITON vybavili bezpečnostným doplnkom top Tether, ktorý výrazne znižuje riziko nekontrolovateľnej reakcie detskej autosedačky pri prudkom brzdení alebo náraze automobilu. Tento systém upevnenia autosedačky používame od 9 do 18 kg. Potom sa autosedačka púta za pomocou 3 bodového pásu vozidla, ktorý má rovnaké bezpečnostné vlastnosti.

Ľahké nastavenie výšky hlavovej opierky
Nastavenie hlavové opierky je jednoduché a rýchle. Nastavuje sa spoločne s vnútorným 5 bodovým pásom jedným pohybom ruky. V nastavení pre deti od 9 do 18 kg možno využiť až 6 výškových úrovní, pri variante od 15 do 36 kg, kde sa používa pútanie 3 bodovým pásom vozidla, možno autosedačku zvýšiť o 4 úrovne. Dohromady má 10 výškových úrovní.

Jednoduché polohovanie
Ani dlhšie cesty nebudú problémom! A to vďaka polohovaciemu systému (4 polohovacie pozície), ktorý zaisťuje komfort a pohodlie pre menšie deti. Polohovanie autosedačky je veľmi jednoduché a bezpečné vďaka zabudovanej poistke.

Vložka pre menšie deti
Autosedačka TRITON myslí na pohodlie tých najmenších. Vytvorili sme preto špeciálne tvarovanou vložku, ktorá zaisťuje pohodlie a bezpečnosť od 9 do 18 kg.
5 bodový pás Zabezpečí najvyššiu možnú ochranu a stabilitu dieťaťa v autosedačke. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu do 5 bodov – dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Chráni tak vaše dieťa pri náraze z akejkoľvek strany aj pri úplnom pretočení vozidla.

Praktický poťah
Na cestách s deťmi sa môžu prihodiť rôzne príhody, pri ktorých sa autosedačka zašpiní. Navrhli sme preto rýchlo odnímateľný poťah, ktorý možno ľahko umyť, a vy tak skoro môžete bez starostí pokračovať v ceste

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: