Zopa Autosedačka Matrix 15-36kg

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Minimalistický dizajn, ktorý hravo zapadne do interiéru každého vozidla.

139 €
Značka Zopa
Kategória Detské autosedačky ostatné
Zvoľte variant
Zopa Autosedačka Matrix 15-36kg Kód tovaru ZOP022580_NIGHT BLACK Varianta: night black 139 €
   
Zopa Autosedačka Matrix 15-36kg Kód tovaru ZOP022580_SILVER GREY Varianta: Silver Grey 139 €
   
 

Nerobte kompromisy medzi pohodlím a bezpečnosťou. Osvedčené technológie značky Zopa zaručujú komfort aj prvotriednu ochranu v podobe autosedačky Matrix. Je vhodná pre deti od 3.5 rokov až 12 rokov | 15 – 36 kg.

Minimalistický dizajn, ktorý hravo zapadne do interiéru každého vozidla, pohodlie aj na dlhších cestách a najmä maximálna bezpečnosť pre vašich blízkych - to je ďalší prírastok do rodiny ZOPA, autosedačka Matrix. Je v súlade s európskou bezpečnostnou normou ECE R44/04 a plne vyhovuje dieťaťu, ktoré dosiahlo hmotnosť 15 kg (zvyčajne 3 roky), až kým už sedačku nepotrebuje (nad 150 cm a 36 kg).

Rozmaznávajte to, čo máte najradšej
Pevné a priestranné sedadlo je potiahnuté mäkkou PU penou a ľahkou priedušnou tkaninou, takže sa o pohodlie svojho dieťaťa nemusíte obávať ani na dlhých cestách. Ak sa vaše dieťa unaví, systém polohovania vám umožní vybrať si zo 4 polôh, v ktorých môže pohodlne zaspať. Samozrejme, je tu zámok polohy. Opierka hlavy má pod poťahom dodatočné polstrovanie, ktoré pomáha chrániť citlivú krčnú chrbticu dieťaťa aj v ľahu.

Bezpečnosť na prvom mieste
Veľké, mäkkou penou vystužené bočné panely kopírujú výšku dieťaťa a zároveň poskytujú dostatok priestoru na pohodlné sedenie. Dodatočnú ochranu poskytuje systém ASIP (Advance Side Impact Protection), ktorý rozdeľuje energiu vzniknutú v prípade bočného nárazu na celú konštrukciu autosedačky. Sedačku ASIP možno ľubovoľne umiestniť na pravú alebo ľavú stranu - podľa toho, ku ktorým dverám je bližšie.

Inovatívny pásový systém
Jedinečný systém BLS (Belt Lock System) je nový bezpečnostný prvok, ktorý pridáva ďalší bod na vedenie diagonálneho pásu. To umožňuje správne vedenie pásu cez panvovú oblasť, čím sa v prípade nárazu zabráni možnému poraneniu vnútorných orgánov v brušnej oblasti. BLS zabezpečí, aby boli vaše deti vždy správne pripútané. Zodpovednému správaniu v aute ich môžete učiť už od útleho veku - vďaka systému BLS si môžu pásy zapínať sami bez potreby pomoci dospelých.

Inštalácia v niekoľkých pohyboch
Autosedačku Matrix možno ľahko nainštalovať pomocou trojbodového pásu vozidla. K dispozícii je aj pripojenie pomocou kotviacich konektorov ISOFIT, ktoré autosedačke poskytujú dodatočnú stabilitu a zvýšenú bezpečnosť.

- Autosedačka skupiny 2-3 (15 - 36 kg | 3,5 roka až 12 rokov)
- 4 nastaviteľné polohy
- Výškovo nastaviteľná opierka hlavy podľa veľkosti dieťaťa
- Vysokokvalitné polstrovanie
- Minimalistický dizajn
- ASIP
- Systém uzamknutia pásu
- Isofix
- ECE R44/04 schválené

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: