Vulli Žirafa Sophie + plyšová žirafka Sophie Chérie

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Žirafa Sophie zo 100% prírodného kaučuku

49,90 €    
Kód tovaru 516352
Značka Vulli
Kategória Darčekové sady pre deti
 

Prvá hračka, ktorá stimuluje všetky detské zmysly:

Zrak: Tmavé kontrastné škvrny po celom tele hračky priťahujú zrak dieťaťa. Hračka sa tak pre dieťa stane dôverne známym predmetom, ktorý ľahko spozná a identifikuje.

Sluch: Hračka obsahuje pískatko, ktoré je nielen zdrojom zábavy, ale súčasne stimulujte sluch dieťaťa a napomáha mu v pochopení vzťahu medzi príčinou a dôsledkom.

Chuť: Hračka je vyrobená z pružného materiálu, má radu hryzacích partií (antény, rohy, nožičky), a preto je ideálnym pomocníkom pre upokojenie podráždených ďasien pri prerezávaní zúbkov. Hračka je vyrobená zo 100% prírodnej gumy a potravinárskej farby, a preto je pre dieťa úplne bezpečná.

Hmat: Hračka je ľahká a dokonale prispôsobená pre drobné ručičky dieťaťa, ktoré ju môže ľahko uchopiť za dlhé nôžky alebo krk. Hebkým prevedením pripomína jemnú pokožku mamičky, a preto v dieťati vzbudzuje pocit bezpečia a je pre neho zdrojom fyziologických a emotívnych upokojujúcich reakcií.

Čuch: Špecifická vôňa prírodného kaučukovníka umožňuje, aby dieťa hračku ľahko identifikovalo a odlíšilo od ostatných hračiek.

Plyšová žirafka Sophie Chérie

Jemná plyšová žirafa Sophie Chérie s mäkkým kožúškom je ideálnym pomocníkom pri uspávaní bábätiek. Zaoblené tvary a roztomilý tvar žirafky z nej robia perfektného spoločníka aj kedykoľvek počas dňa.

Odporúčaný vek: 0 mesiacov +

Rozmery žirafy Sophie: 180 x 90 x 50 mm

Rozmery plyšové žirafy Sophie Chérie: 250 x 160 x 80 mm

Rozmery balenia: 270 x 215 x 80 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: