SUAVINEX MANUÁLNA ODSÁVAČKA MATERSKÉHO MLIEKA

Neohodnotené
 
  • 1 z 3
 
37,75 €    
Kód tovaru 3175179
Značka Suavinéx
Kategória Odsávačky na mlieko
 

SUAVINEX | MANUÁLNA odsávačka materského mlieka

Jedinečná manuálna odsávačka napodobňuje rytmus sania dieťaťa počas dojčenia - je tichá. Dvojaký systém regulácie LINK čerpá mlieko, ktoré jemným spôsobom odsáva, pričom dokonale napodobňuje rytmus sania dieťaťa pri dojčení. Jej dvojitý systém regulácie, jediný svojho druhu na trhu, umožňuje ako nastavenie frekvencie sania, tak i intenzitu vákua. Môžete začať veľmi jemným a pomalým saním a následne zvyšovať rýchlosť a intenzitu v závislosti na citlivosti vašich pŕs, vďaka čomu máte pod kontrolou celý priebeh odsávania. Odsávačka vďaka anatomickému, silikónovému zvonu zbaveného dodatočných dielov, pohodlne a dokonale priľne, čím tiež zaistí lepšiu vákuum. Vďaka možnosti použitia batérií spolu s klipom pre pripnutie na opasok je možné odsať mlieko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Pre zaistenie hygienického transportu a uskladnenie je odsávačka vybavená puzdrom.
Odsávačka je navrhnutá pre použitie v spojení s akoukoľvek dojčenskou fľašou značky SUAVINEX.

Kolekcia výrobkov pre dojčiace mamičky LINK firmy SUAVINEX Vám pomôže v prípadoch, keď ste z dôvodu návratu do zamestnania, dôvodov zdravotných či pri snahe o zapojení ostatných členov domácnosti do starostlivosti o dieťa nútené odsávať materské mlieko.

Manuálna odsávačka je ovládateľná jednou rukou a bez použitia batérií.

Pre mamičky, ktoré majú poranené a popraskané prsné bradavky prichádza Suavinex s lekárskym doplnkom, ktorým sú špeciálne hydrogélové náplasti, ktoré vytvára optimálne podmienky na regeneráciu poškodenej jemnej pokožky, hydratujú a navracajú jej prirodzenú pružnosť. Sú vhodné pre použitie v čase dojčenia. Ide o doplnok prvej záchrany.

Súčasťou balenia je:
• Manuálna odsávačka LINK.
• Dojčenská fľaša 150ml s 3-pozičný anti-kolíkové cumlíkom.
• 5 sáčkov na skladovanie materského mlieka.
• Praktická taštička.

Súčasťou balenia odsávačky materského mlieka LINK je 5 špeciálnych sáčkov pre uchovanie materského mlieka v chladničke alebo mrazničke, ktoré možno kúpiť aj samostatne v balení po 25 kusoch.

Klinicky testovaný výrobok, 0 % BPA.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: