SKIP HOP Taška termo na dve fľaše

Neohodnotené
 
  • 1 z 6
 

Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, je izolovaná termo-taška ideálnou voľbou.

21,95 €
Značka Skip Hop
Kategória Detské kočíky
Zvoľte variant
TERMO.jpg7 Kód tovaru SH2053.15 Varianta: Grey Melange 21,95 €
   
 

VLASTNOSTI A VYBAVENIE: Ak sa chystáte na dlhšiu cestu, je izolovaná termo-taška ideálnou voľbou.
Uchová pitie či jedlo chladné či teplé až po dobu 4 hodín. Pojme dve veľké dojčenskej fľaše alebo dve pitíčka. Izolovaná umývateľná podšívka udrží fľaše teplé alebo studené. Obojstranný zips umožňuje dvojaký prístup, pre jednu čidruhou fľašu. Obsahuje chladiaci sáčok s nemrznúcim gélom. Pásik pre ľahké upevnenie na kočík. Nastaviteľný pásik. Vnútorné úložná sieťované vrecko.

Sáčok smrznoucím gélom:
Inštrukcie: Nechajte na mrazničke po dobu min. 2hod. Po tej vyberte gél z mrazničky a uložte ho do tašky s uskladneným jedlom či pitím. Pre opätovné použitie vložte opäť do mrazničky. /

Čistenie a údržba: Opláchnite vlažnou vodou anoch uschnúť na vzduchu. Vrecko nie je hračka, uložte ho mimo dosahu detí. V prípade úniku mrznúceho gélu, ihneď zlikvidujte. Nie je určené do mikrovlnnej rúry, nie je určené pre terapeutické použitie. /

Obsah: nie-jedovatý, schválené - Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (anglicky: Food and Drug Administration, FDA), potravinárske aditívum: carboxyl metyl cellulose (CMC).

ČISTENIE A ÚDRŽBA: Čistite iba vlhkou handričkou.
Nebel. Nechajte uschnúť na vzduchu. Nežehlite. Nečistite chemicky.0% BPA, bez ftalátov. V súlade s ASTM a bezpečnostnými štandardmi.


Rozmer (cm): š.9xv.23xhl.17,

Materiál: vonkajší / nylon, vnútorný / polyester.

Vyrobené v Číne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: