REER ZÁBRANA CLEARVISION NA DVERE A SCHODY PLEXI

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Dokonalá kombinácia bezpečnosti, čistého dizajnu a pohodlie sa harmonicky zladí s vaším moderným domovom.

200,95 €    
Kód tovaru 46021
Značka Reer
Kategória Zábrany pre dieťa
 

Zábrana dverí / schodísk ClearVision DesignLine Plexi 

Dokonalá kombinácia bezpečnosti, čistého dizajnu a pohodlie sa harmonicky zladí s vaším moderným domovom. Jednoduchá montáž a demontáž umožňuje flexibilné používanie u starých rodičov alebo na rôznych miestach v dome.Šírka plynule nastaviteľná: vhodná pre šírku priechodu 74-100 cm. Montážna výška: 78 cm. Bezbariérová: nevyžaduje upínací rám. Vekové odporúčanie: 6 - 24 mesiacov 

Vytvorte bezpečné prostredie

Nehoda malých detí sa stáva bohužiaľ veľmi rýchlo. Akonáhle začnú deti liezť a začnú skúmať svoje okolie, je dobré pre deti nevhodné miestnosti, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa, kde sú nebezpečné zariadenia alebo čistiace prostriedky, zabezpečiť. Zapnutá rúra, lieky alebo čistiace prostriedky magicky priťahujú deti a niekedy môžu spôsobiť vážne zranenia, ako sú popáleniny alebo otravy. So zábranou dverí môžete zaistiť miestnosti, kde sa skrýva nebezpečenstvo a tým vaše dieťa chrániť pred zranením. Dávajte pozor na vaše dieťa! 

Obzvlášť flexibilná zábrana dverí a schodísk

Vďaka rôznym možnostiam použitia a nastaviteľným šírkam. Vďaka rýchlemu montážnemu systému EasyFix a nastaviteľnej šírke 74 - 100 cm je možné systém ClearVision ľahko a rýchlo používať na rôznych miestach.

Dizajn sa stretáva s bezpečnostnou

- dverové zábrana

- moderná a bezpečná

Výrobky orientované na dizajn sú stále dôležitejšie vo všetkých oblastiach života. Najmä v návrhu obytných priestorov, ako sú kuchyňa a obývacia izba. Reer reaguje na tento trend a predstavuje rad DesignLine: krásny dizajn v súlade s najvyššou bezpečnosťou. Vďaka mimoriadne silnému akrylátovému sklu zaisťuje ClearVision nielen vysokú bezpečnosť, ale so svojím čistým dizajnom harmonicky zapadá do vašej modernej domácnosti.

Dverová a schodisková zábrana

rýchla a jednoduchá montáž vďaka systému EasyFix. Hliníkové lišty rýchloupínacie sústavy EasyFix možno namontovať len v niekoľkých rýchlych krokoch bez námahy a bez zdĺhavého merania. ClearVision sa potom zavesí do koľajníc - a hotovo. Aby nedošlo k poškodeniu rámu dverí, môže byť EasyFix inštalovaný aj pred rámom dverí. Ak je EasyFix namontovaný na niekoľkých miestach v dome (dodatočné hliníkové koľajnice sú k dispozícii samostatne), dvere zábrany môžu byť použité samostatne kdekoľvek. Pri nepoužívaní sú hliníkové koľajnice takmer neviditeľné. Detská poistka Active Lock zamykanie s ukazovateľom uzamknutia Dvojité zamykanie funkčné rukoväte zamedzuje deťom otvorenie zábrany, ale pre dospelých je ľahké ho ovládať jednou rukou. Farebný indikátor integrovaný do rukoväte zobrazuje vizuálne, či je zábrana správne uzavretá a poskytuje tak ešte väčšiu bezpečnosť.Dverové a schodisková zábrana bez upínacieho rámu plná šírka prechodu. Zábrana ClearVision nevyžaduje upínací rám. Umožňuje tak bezbariérový priechod a je ideálny pre montáž na vrchnú časť schodiska. Prvok dverí možno úplne otvoriť v oboch smeroch. K dispozícii je zarážka pre obmedzenie smeru otvárania. 

Podrobnosti:

- variabilne nastaviteľná šírka 74-100 cm

- montážna výška: 78 cm 

Materiál: hliník, plast, bezpečnostné akrylové sklo

Farba: antracit, hliník 

Obsah: 1 x zábrana, 1 x montážna súprava, 1 x sada líšt 

Veľkosť balenia:76,5 cm x 7,5 cm x 84,5 cm (š x v x h) 

Vhodné pre deti do 24 mesiacov.  Ak je zábrana správne nainštalovaná medzi dvoma čistými, suchými a stabilnými povrchy, vyhovuje norme EN 1930: 2011 

Poznámka:Pred montážou si prečítajte návod na použitie, pretože nesprávna inštalácia môže byť nebezpečná! Táto detská zábrana nesmie byť pripevnená k oknu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.