Prvá hračka bábätka hrajúca chobotnička PIU PIU Lapidou

Neohodnotené
 
Novinka Tip Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Prvá hračka Vášho bábätka hrajúca chobotnička PIU PIU Nattou z kolekcie Lapidou. Táto chobotnička sa stane prvým skutočným kamarátom Vášho bábätka, ktorá ho upokojí, dodá pocit bezpečia a komfortu. Chobotnička je vhodným kamarátom pre Vaše bábätko od jeho narodenia, a bude ho sprevádzať celým jeho detstvom, ako verný spoločník a kamarát.

18,95 €
Značka Nattou
Kategória Hračky pre deti
Zvoľte variant
Prvá hračka bábätka hrajúca chobotnička PIU PIU Lapidou Kód tovaru 877572 Varianta: grey 18,95 €
   
Prvá hračka bábätka hrajúca chobotnička PIU PIU Lapidou Kód tovaru 879262 Varianta: Pink 18,95 €
   
Prvá hračka bábätka hrajúca chobotnička PIU PIU Lapidou Kód tovaru 879279 Varianta: navy 18,95 €
   
Prvá hračka bábätka hrajúca chobotnička PIU PIU Lapidou Kód tovaru 879255 Varianta: Coppergreen-mint 18,95 €
   
 

Chobotnička je navrhnutá špeciálne s ohľadom na prirodzený reflex novorodencov. Chápadielka pripomínajú novorodencom púpočnú šnúru, vdaka čomu sa cítia bezpečne ako v brušku mamičky. Chobotnička hraje príjemnú melódiu " La-Le-Lu", ktorá upokojí vaše dieťatko.

Chobotnička PIU PIU je vyrobená z jemného a na dotyk príjemného materiálu Vďaka zdravotne nezávadnému materiálu sú chobotničky vhodné i pre bábätká, ktoré sa rozhodli prísť na svet trošku skôr
- chápadielka chobotničky pripomínajú bábätku pupočnú šnúru, vďaka čomu sa cíti ako v brušku svojej mamičky, čo mu dodáva pocit bezpečia
- keďže bábätka majú silne vyvinutý úchopový reflex, a v brušku boli zvyknuté na dotyk pupočnej šnúry, tieto chápadielka zamestnajú ich malé detské ručičky a upokoja ich, pretože tvar chápadielok im je známy na dotyk, a dodáva im pocit bezpečia
- práve preto sú vhodné aj pre detičky s chorým srdiečkom, alebo pre bábätka, ktoré sa rozhodli prísť na svet o trošku skôr a sú umiestnené v inkubátoroch, odkázané na prístroje. Vďaka týmto chápadielkam sú pokojnejšie a nevyťahujú si hadičky, ktoré sú pre nich životne dôležité.
- špeciálny materiál dokáže nasať prirodzenú vôňu matky, vďaka čomu sa bábätko cíti bezpečne

Chobotnička teda sprevádza Vaše bábätko už od jeho prvých chvíľ, a bude jeho skutočným priateľom, ktorý ho upokojí, dodá mu pocit bezpečia a komfortu.

Dovoľte nám dať pár tipov, ako čo najlepšie vybudovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a chobotničkou PIU PIU:
Bábätko sa zvykne naviazať na jednu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať. Chobotničku majte pár nocí pri sebe, aby nasala Vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko upokojí. Odporúčame kúpiť dve chobotničky pre prípad, že by sa Vám jedna stratila. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte, aby Vaše bábätko necítilo žiaden rozdiel, ale aby sa vždy cítilo bezpečne so svojim kamarátom.

- Chobotničky sú dostupné v 3 farbách
- Možnosť prania na 30°C
- Materiál : 100% polyester

Rozmery produktu: 24 cm
Priemer hlavičky : 8 cm
Dlžka chápadiel: 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: