PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0948 535 672 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 26
 

Book S Pop-Up & Modular je mimoriadne elegantný a komfortný systém vhodný od narodenia dieťa až do troch rokov. Systém tvoria: ľahký podvozok BOOK S, športová sedačka Pop-Up, skladateľná vanička Navetta Pop-Up, viacnásobný víťaz crash testov autosedačka Primo Viaggio SL a elegantná taška.

Cena 743,21 € bez DPH
891,85 €
Výrobca Peg Pérego
Kategória Kombinované kočíky - Trojkombinácie
Zvoľte variant
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/- Z Varianta: Luxe Beige Jet 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/- Z3 Varianta: Luxe Blue Jet 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/- Z4 Varianta: Luxe Bluenight Jet 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/- Z5 Varianta: Luxe Grey Jet 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/- Z6 Varianta: Luxe Opal Jet 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/LUX Varianta: Luxe Beige W/B 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/- Z2 Varianta: Luxe Blue W/B 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/LUX4 Varianta: Luxe Bluenight W/B 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/LUX2 Varianta: Luxe Grey W/B 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
Peg Pérego Book S Completo Modular Pop-Up 2018 Kód tovaru 30222/LUX3 Varianta: Luxe Opal W/B 891,85 €
743,21 € bez DPH
   
 

© kociky.sk

Book S Pop-Up & Modular je mimoriadne elegantný a komfortný systém vhodný od narodenia dieťa až do troch rokov. Systém tvoria: ľahký podvozok BOOK S, športová sedačka Pop-Up, skladateľná vanička Navetta Pop-Up, viacnásobný víťaz crash testov autosedačka Primo Viaggio SL a elegantná taška.

PRI OBJEDNANÍ UVEĎTE DO POZNÁMKY AKÚ FARBU PODVOZKU SI ŽELÁTE (JET - matný, alebo White/Black - biely)

Podvozok BOOK  S je možné zložiť na plocho tak jednoducho ako zavrieť knihu (BOOK – Kniha) a po zložení samostatne postaviť. Je k dispozícii v dvoch prevedeniach – JetWhite/Black  (WB). Pri Jet  je hliníková konštrukcia polomatná antracitová a pri WB je elegantná lesklá biela.  Má nový zdokonalený uzamykací systém pri skladaní. Podvozok je možné zložiť aj s pripnutou športovou sedačkou v oboch smeroch. Predné 18 x 3,5 cm kolesá so skvele vyriešenými kĺbmi sú ľahko otočné o 360°. Pohodlne ich možno zaaretovať páčkou na koštrukcii v dosahu a bez zohýbania sa ku kolesám. Zadné väčšie 27 x 4,5 cm kolesá s pružením je možné zabrzdiť bezpečnostnou brzdou. Kolesá sú z nového špeciálneho Soft  materiálu s tvrdeným profilovaným dezénom, kvôli opotrebovávaniu. Sú ako nafukovacie, chovajú sa tak, ale nie je potrebné ich dofúkavať. Je vhodnejší do horšieho terénu ako ostatné podvozky  Book Plus. V prípade potreby je možné pohodlne a rýchlo oddeliť všetky kolesá od konštrukcie. Plná rukoväť je zvláštne anatomicky tvarovaná. Je potiahnutá čiernou ekokožou a umožňuje kočík tlačiť rovnako pohodlne jednou aj dvoma rukami. Je polohovateľná a výškovo nastaviteľná pre takmer akúkoľvek výšku dospelého.  Kočík má veľký odkladací košík s riešenímdobrého prístupu aj pri ležiacom dieťati. Na konštrukciu je možné bezpečne a jednoducho pripojiť systémom Ganciomatic vaničku Navetta XL, športovú sedačku Pop-Up a ľahkú autosedačku Primo Viaggio SL (všetko je súčasťou zostavy). Na konštrukciu je možné upevniť aj praktickú tašku s prebaľovacou podložkou (je súčasťou zostavy) a odnímateľný držiak na fľašu alebo pohár (k dispozícii samostatne). Podvozok je možné zložiť aj s pripnutou športovou sedačkou v oboch smeroch.

Navetta Pop-Up  je priestranná a pohodlná vanička s mimoriadnou funkčnosťou. Vaničku možno v priebehu pár sekúnd zložiť do prepravnej veľkosti a jedným pohybom rozložiť pre bezpečné používanie. Vyvýšené plastové dno ju pri postavení na zem chráni pred zašpinením. Má funkčný systém uzatváracích vetracích otvorov. Bez vyklopených nožičiek funguje ako kolíska. Po vyklopení stabilizačných nožičiek je pevná. Vďaka vzdušnej hygienickej vložke a možnosti vetrania je komfortná aj v letných mesiacoch. Opierka hlavičky je polohovateľná. Strieška vaničky je sklápateľná s integrovanou vetracou sieťkou na zadnej časti a výsuvným slnečným šiltom s filtrom UPF50+. Vrchný zateplený kryt vaničky je možné ľahko pripevniť a pri nepriaznivom počasí aj pripnúť o striešku. Poťah je možné zvliecť a prať. Podvozok je možné zložiť aj s pripnutou vaničkou.

Primo Viaggio SL je autosedačka skupinyO+ podľa ECE R 44/04. Je možné v nej prepravovať dieťa od 0 do 13kg (od narodenia do 12/15 mesiacov). Musí byť upevnenáv protismere jazdy na prednom alebo na zadnom sedadle auta. Na sedadle spolujazdcaje potrebné vypnúť čelný airbag. Primo Viaggio SL má duálnu homologizáciu. Je homologizovaná ako univerzálna - je možné ju upevniť v aute pomocou klasického trojbodového bezpečnostného pásu, alebo ju možno bezpečne pripnúť do základne Belted Base zaistenú pomocou bezpečnostného pásu vozidla (k dispozícii samostatne).  Zároveň ju možno ako polouniverzálnu triedy E jednoducho systémom Ganciomatic  pripevniť do základne ISOFIX 0 +1 K (k dispozícii samostatne). Autosedačku tiež možno pripnúť na stojan Bassinet Stand (k dispozícii samostatne). Základňu ISOFIX 0 +1 K je možné využiť neskôr aj pre pripevnenie ďalšej autosedačky Viaggio1 DUO-FIX použiteľnej do 18 kg (asi štyroch rokov).Primo Viaggio SL je detská autosedačka so zdokonalenou zabudovanou opierkou hlavy ASIP, ktorá je optimálne navrhnutá k výraznému zníženiu zaťaženia hlavičky a krku dieťaťa v prípade bočného nárazu. Trojbodový  pás umožňuje pohodlnejšie a jednoduchšie používanie autosedačky. Integrovaný ochranný systém SIP proti bočnému nárazu, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť, umožňuje nastavenie podľa veľkosti dieťaťa v piatich polohách. Vďaka novonavrhnutým bezpečnostným pásom s komfortnou anatomickou vložkou pre novorodencov a mäkkými zmäkčujúcimi návlekmi na pásoch patrí medzi najpohodlnejšie autosedačky skupiny 0+. Pásy možno veľmi ľahko uťahovať a uvoľňovať tlačidlom pre jednoduché nastavenie napnutia pásu. Vnútrné vložky autosedačky sú vytvorené z mikrovlákna Confort-Dry - mäkkého a priedušného materiálu. Primo Viaggio SL má polohovatelnú nastaviteľnú rúčku, ktorá sa nastavuje dopredu, keď je nainštalovaná v aute, kolmo hore pri prenášaní sedačky, hore alebo dozadu, ak je pripnutá na konštrukciu kočíka, dozadu pri použití ako domáceho kresielka. Má polohovateľnú odnímateľnú striešku. Poťah autosedačky sa dá ľahko zvliecť a prať.

Športová sedačka Pop-Up je ľahká, priestranná a bezpečná. Je ľahko upevniteľná a možno ju upevniť v smere jazdy a ajproti smeru jazdy, tak aby dieťa mohlo mať výhľad na dospelého alebo okolie. Opierka chrbta je polohovateľná do troch  pozícií vrátane  polohy na ležanie. Opierka nôh je nastaviteľná pre sediace aj pre ležiace dieťa. Strieška sedačky je unikátne polohovateľná a viacnásobne rozšíriteľná pri odpočinkových polohách sedačky. V zadnej časti striešky je časť použiteľná aj ako vzdušná letná clona so sieťkou. Bezpečnosť dieťaťa v sedačke zabezpečujú aj päťbodové nastaviteľné pásy a odnímateľné, mäkčené madlo potiahnuté ekokožou pred dieťaťom. Súčasťou príslušenstva je aj nánožník (zateplený vak) s vytvarovanými vreckami na ukrytie a ohriatie rúk dieťaťa a pršiplášť.

Taška na kočík je vo farbe setu. Pripevňuje sa na závesné ušká na konštrukcii kočíka. Vďaka dlhému popruhu ju možno nosiť aj na pleci ako elegantný doplnok. Má množstvo priestranných priehradok na potrebné veci. Uzatvára sa zipsom a obsahuje aj prebaľovaciu podložku.

 Regulácia prúdenia vzduchu vnútri vaničky. Hliníkový rám. Skladanie jednou rukou. Predpis EHK OSN pre homologizáciu detských zadržiavacích systémov. Spĺňa európsku normu pre hlboké kočíky. Spĺňa európsku normu pre detské kočíky. Jednoduché tlačenie kočíka jednou rukou. uhol väčší ako 150 st. športový a hlboký kočík s autosedačkou otáčateľná športová časť systém s úplnou polohou v ľahu Spĺňa európsku normu pre textílie - symboly ošetrovania

Výška v zloženom stave 35 cm
Šírka v zloženom stave 59 cm
Hĺbka v zloženom stave 85 cm
Výška v rozloženom stave 106 cm
Šírka v rozloženom stave 59 cm
Hĺbka v rozloženom stave 94 cm
Vek dieťaťa Od narodenia - 3 roky

book


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.