Nattou Hračka maznáčik TT

Neohodnotené
 
  • 1 z 5
 

Veľmi mäkkučký maznáčik.

17,95 €
Značka Nattou
Kategória Hračky pre deti
Zvoľte variant
Nattou Hračka maznáčik TT Kód tovaru 498111 Varianta: koník Tim 17,95 €
   
Nattou Hračka maznáčik TT Kód tovaru 498128 Varianta: vlk Tiloo 17,95 €
   
 

Veľmi mäkkučký maznáčik.

- príjemný materiál
- možnosť pripevniť k cumlíku
- možnosť prania na 30°C

Rozmery produktu: 27 cm x 27 cm

Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente - dobrom či zlom, sú Nattou plyšové hračky príjemný spoločník. Dovoľte nám dať Vám pár tipov, ako čo najlepšie budovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a jeho alebo jej Nattou plyšovou hračkou:
• Bábätko sa zvykne naviazať na jednu konkrétnu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať.
• Po umytí, majte hračku pár nocí pri sebe aby nasala vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko následne upokojí a dá mu alebo jej pocit bezpečia.
• Kúpte si radšej dve rovnaké obľúbené Nattou hračky pre prípad, že sa Vám jedna stratí. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte aby Vaše malé necítilo žiaden rozdiel.
• Vaše bábätko bude chcieť so svojou obľúbenou Nattou hračkou zaspávať v postieľke. Akonáhle zaspí, odporúčame hračku z postieľky vybrať, ale zároveň nechať ju nablízku. Takto bábätko pokojne zaspí a zobudí sa v lepšej nálade.
Nattou hračky budú sprevádzať Vaše bábätko v prvých mesiacoch života. Dajú vášmu dieťaťu potrebnú dôveru, pocit bezpečia a komfortu v kľúčových okamihoch v raných fázach rastu a vývoja.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: