Medela Vrecká na skladovanie mlieka

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Medela vrecká pre praktické a hygienické skladovanie, prepravu a ohrev materského mlieka. Plochý tvar umožňuje úsporné skladovanie a rýchle rozmrazovanie. Dvojitý zips a odolný materiál zaisťujú bezpečné skladovanie materského mlieka.

od 12,70 €
Značka Medela
Kategória Ostatné príslušenstvo pre dojčenie detí
Zvoľte variant
medela vrecka na skladovanie mlieka Kód tovaru K008.0406 Varianta: 25 ks 12,70 €
   
medela vrecka na skladovanie mlieka Kód tovaru K008.0413 Varianta: 50 ks 21,60 €
   
 

Medela vrecká na skladovanie Vám umožnia uskladniť zásobu materského mlieka v chladničkealebo mrazničke. Ak sa zmení požadované množstvo Vášho dieťaťa, nebudete tak potrebovať doplnkovú výživu. Vrecká na skladovanie sú pripravené na okamžité použitie. Slúžia k pohodlnému a bezpečnému uskladneniu, preprave a ohriatiu Vášho materského mlieka. Vrecká neprepúšťajú vzduch ani vlhkosť vďaka dvojitémuzipsu, ktorý súčasne slúži ako prevencia pretekaniu. Skladovanie vo vreckách Vám ušetrí viac miesta v mrazničke oproti skladovaniu vo fľašiach. Plochý tvar vreciek zaisťuje rýchlejšie rozmrazenie mlieka a odolný materiál je bezpečný pre skladovanie v mrazničke. Vrecká sú certifikované pre bezpečné používanie s potravinami a sú bez BPA. Majú tepelne uzavreté švy, ktoré zabraňujú natrhnutiu alebo popraskaniu. Každé vrecko má veľký popisovací štítok, ktorý umožňuje jednoduché zapísanie dôležitých informácií a označenie dátumom. Balenie obsahuje 25 alebo 50 ks vreciek a súčasťou balenia je tiež prepravná kapsa pre čisté a prehľadné usporiadanie.

Dvojvrstvová stena vreciek zaisťuje bezpečné zamrazovanie a dvojitý zips slúži ako prevencia pretekania. Vrecká sú hygienicky uzavreté odstrihávacou poistkou a plochý tvar umožňuje rýchle rozmrazenie materského mlieka. Veľký popisovací štítok, ktorý umožňuje zapísanie dôležitých informácií a označenie dátumom Vám uľahčuje kontrolu Vašej zásoby mlieka. Vrecká sú vyrobené z certifikovaného materiálu pre bezpečné používanie s potravinami a bez BPA.

- Prinášajú úsporu miesta a vyžadujú menej úložného priestoru než bežné fľaše.
- Vrecká na uskladnenie materského mlieka – pre jednoduchú manipuláciu je možné vrecká postaviť
- Prepravná kapsa udržuje vrecká čisté a prehľadne usporiadané.
- Bezpečné a dlhodobé skladovanie bez straty vitamínov a živín.
- Jednoduché popisovanie a označenie dátumom Vám umožní kontrolu Vašej zásoby materského mlieka.
- Bezpečný materiál pre Vás i Vaše dieťa – bez BPA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: