Medela Purelan™ lanolínová masť

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Hojivá masť PureLan ™ (100% čistý lanolín) na ošetrenie / upokojenie citlivých, boľavých alebo suchých bradaviek. Vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, čím slúži aj ako prevencia pred vznikom bolesti alebo podráždením bradaviek počas tehotenstva a dojčenia. Teraz s novou receptúrou - jemnejší, ľahšie sa rozotiera na pokožku. Všestranné využitie: suché pery, nos, zapareniny, odreniny, popraskané päty.

od 11 €
Značka Medela
Kategória Ostatné príslušenstvo pre dojčenie detí
Zvoľte variant
medela purelan lanolinova mast Kód tovaru K101041324 Varianta: Purelan 7g 11 €
   
medela purelan lanolinova mast Kód tovaru K101041340 Varianta: Purelan 37g 13,85 €
   
 

Hojivá masť Purelan™ (100% čistý lanolín) na ošetrenie / upokojenie citlivých, boľavých alebo suchých bradaviek. Vytvára na pokožke ochrannú vrstvu, čím slúži aj ako prevencia pred vznikom bolesti alebo podráždením bradaviek počas tehotenstva a dojčenia. Teraz s novou receptúrou - jemnejší, ľahšie sa rozotiera na pokožku. Všestranné využitie: suché pery, nos, zapareniny, odreniny, popraskané päty.

Purelan™ lanolínová masť
Lanolín je hlboko hydratačná, prirodzene sa vyskytujúca látka nachádzajúca sa v ovčej vlne. Lanolín v masti na bradavky Purelan™ je získavaný eticky z vlny z mulesing-free fariem. Je vysoko čistený a testovaný podľa najvyšších štandardov v odbore (European Pharmacopoeia).

Pri vstrebávaní do pokožky lanolínová masť Purelan™ napodobňuje prirodzenú schopnosť pokožky ukladať vlhkosť a dokáže zadržať viac ako dvojnásobok jej hmotnosti vo vode - čo prirodzene pomáha rehydratovať pokožku.

Široké možnosti využitia masti Purelan™
Okrem upokojenia suchých alebo bolestivých bradaviek počas dojčenia je možné Purelan™ použiť na zvlhčenie rôznych oblastí suchej pokožky, ako sú popraskané pery, suché ruky a kožičky, lakte a popraskané päty.

Purelan™ možno taktiež použiť pre dojčatá a deti - k ochrane pokožky počas chladného počasia a na ošetrenie suchých miest, kedykoľvek je to potrebné.

Purelan™ je k dispozícii v 37 g balení a v praktickej kabelkovej verzii 7 g - pripravený na použitie, kedykoľvek to budete počas dňa potrebovať.

Výhody nového Purelanu™
- Rýchla úľava pre boľavé bradavky a suchú pokožku
- Bezpečný pre vaše dieťa - nie je nutné ho pred dojčením zmývať
- Efektívny - bohatá štruktúra vytvára ochrannú vrstvu na pokožke a rehydratuje zvnútra
- 100% prírodný jednozložkový lanolín. Bez prísad, konzervačných látok a vône
- Ultra čistý lanolín lekárskej kvality testovaný podľa najvyšších bezpečnostných štandardov European Pharmacopoeia
- Dermatologicky testovaný, hypoalergénny a vhodný pre citlivú pokožku
- Vyrobený z mulesing-free vlny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: