Kinderkraft Odrážadlo Runner

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 28
 

Odrážadlo RUNNER je ideálny pre aktívnych malých cyklistov. Je vhodný pre deti od 3 rokov a bude slúžiť dieťaťu do hmotnosti 35 kg.

44,90 €
Značka Kinderkraft
Kategória Detské odrážadlá, trojkolky a bicykle
Zvoľte variant
KRRUNN00YEL0000 Kód tovaru KRRUNN00YEL0000 Varianta: Nature Yellow 44,90 €
   
KRRUNN00GRY0000 Kód tovaru KRRUNN00GRY0000 Varianta: Nature Grey 44,90 €
   
KRRUNN00CRL0000 Kód tovaru KRRUNN00CRL0000 Varianta: Nature Coral 44,90 €
   
 

Odrážadlo RUNNER je ideálny pre aktívnych malých cyklistov. Je vhodný pre deti od 3 rokov a bude slúžiť dieťaťu do hmotnosti 35 kg. Jeho odolná konštrukcia je v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a riadidlá bicykla sú vybavene poistkou proti otočeniu, vďaka ktorej je riziko pádu eliminované na minimum. RUNNER poskytne každému batoľaťu veľa radosti a zábavy a zároveň pomôže pri nácviku koordinácie a rovnováhy. Keď sa drobec unaví, rodič môže bicykel ľahko prenášať pomocou špeciálnej rukoväte na ráme. Ak chcete, aby sa Vaše dieťa rozvíjalo pri zábave a počas spoločných prechádzok, vyberte si balančný bicykel RUNNER!

Výhody:

Bezpečnosť:
- Riadidlá bicykla s rukoväťami z protišmykovej gumy poskytujú bezpečné držanie. Ani v horúčave nebudú ruky dieťaťa skĺzavať z rukoväti bicykla.
- Riadidlá máju špeciálnu ochranu (poistka proti otočeniu), ktorá obmedzuje uhol otočenia a zabraňuje prevráteniu dieťaťa. Poskytuje ľahšiu kontrolu nad bicyklom.
- Rám bicykla bol vyrobený zo starostlivo dokončeného brezového dreva z udržateľne obhospodarovaných lesov. Rám je hladký a jemne brúsený, nemá drsné ani ostré prvky.
- 12-palcové ložiskové kolesá sú vyrobené z peny EVA, tlmiacej nárazy a vyznačujúcej sa vysokou odolnosťou proti oderu. Majú originálny dezén s reliéfnymi vzormi, ktorý zanecháva charakteristickú stopu.
- Robustná konštrukcia bola testovaná na bezpečnosť nezávislým laboratóriom Intertek. Bola navrhnutá v súlade s najnovšou normou EN71-1.

Komfort:
- Mäkké sedlo nastaviteľné od 37 do 44 cm umožňuje lepšie prispôsobenie bicykla dieťaťu a spôsobí, že sa bicykel bude dať používať dlhšie. Mäkký kryt zabraňuje odieraniam.
- Riadidlá bicykla sú vybavené rukoväťami vyrobenými z gumy príjemnej na dotyk, ktoré dodatočne zvyšujú komfort jazdy.
- Sedlo je pokryté mäkkým materiálom - výrazne zvyšuje komfort cestovania, najmä v nerovnom teréne.
- Rukoväť na prenášanie, ktorá je umiestnená na ráme, umožňuje rodičom pohodlne prenášať bicykel, kedy batoľa bude chcieť spoznávať svet na vlastných nohách.

Funkčnosť:
- Balančný bicykl RUNNER rozvíja schopnosť rovnováhy dieťaťa. Jazda na ňom je tiež skvelá zábava.
- Odrážalo rozvíja motorické schopnosti dieťata a zlepšuje jeho obojstrannú motorickú koordináciu. Batoľa sa učí udržiavať rovnováhu samo a trávi čas vonku .
- Jazda na balančnom bicykli je celkom intuitívna a poskytuje veľa zábavy. Pri jazde na modeli RUNNER sa dieťa nielen učí, ale hlavne má veľa zábavy

Prevedenie::

Materiály:
- kolesá: EVA pena
- rám: brezové drevo
- rukoväte: guma

Rozmery:
- šírka: 38 cm
- dĺžka: 83 cm
- výška: 54 cm
- priemer kolesa: 28 cm
- rozsah nastavenia sedla: 37 cm - 44 cm
- hmotnosť produktu: 3,4 kg
- rozmery balenia/celková hmotnosť: 55 cm x 32 cm x 16 cm/4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: