Jablotron monitor dychu NANNY BM-02A

27 hodnotení
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 
160 €    
Kód tovaru 8594052530056
Značka Jablotron
Kategória Monitory dychu a pestúnky,Monitory dychu
 
NANNY monitor dychu od Jablotronu chráni vaše dieťatko pred syndrómom náhleho úmrtia (SIDS)...bude vaším "osobným strážcom."

Nanny je kvalitný a spoľahlivý výrobok, ktorý vám dodá istotu pri každodennej starostlivosti o váš poklad.

Monitor dychu Nanny chráni vaše dieťatko pred syndrómom náhleho úmrtia (SIDS) tým, že vás upozorní na riziko náhlej zástavy dychu, prípadne zástavy, spôsobenej chorobou, upchatím dýchacích ciest alebo inou príčinou. Citlivá elektronika monitora dychu trvale sleduje a zobrazuje frekvenciu nádychov dieťaťa.

Nanny je nepostrádateľným pomocníkom pri starostlivosti o novorodenca s nízkou pôrodnou hmotnosťou, rizikovými zdravotnými komplikáciami, ale aj o úplne zdravé dieťa. Na kritický stav reaguje spustením hlasitého poplachu.

Elektronika Nanny je bezpečne napájaná dvomi tužkovými batériami. Monitor dychu Jablotron Nanny automaticky signalizuje, že je potrebné vymeniť slabé batérie. Pre pohodlnejšie použitie na viacerých miestach možno dokúpiť ďalšiu podložku. 

Inštalácia je jednoduchá:

Snímacia doska sa umiestňuje pod matrac alebo podložku, na ktorej dieťatko spí. Prístroj sa pripevňuje na postieľku, alebo ho je možné prostredníctvom predlžovacej šnúry zapojiť vo vedľajšej miestnosti. Po uložení dieťatka zapnete na prístroji vypínač. Nanny Vás potom vždy upozorní na prípadné ohrozenie života dieťatka. 

Monitor dychu NANNY sa používa v domácnostiach, pôrodniciach a nemocniciach. Je určená pre deti do 15 kg hmotnosti.

MONITORING dych
Hmotnosť dieťaťa Od narodenia - 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: