FAKTUM Komoda Poppi so zásuvkami

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Nábytok je na objednávku, dodanie je cca 4-8 týždňov.

255 €
Značka Faktum
Kategória Skrine a komody do detskej izby
Zvoľte variant
Screenshot 2021 02 05 Komoda Faktum Poppi so zásuvkami Bábätko Kód tovaru 11322205 Varianta: so vzorom 255 €
   
FAKTUM Komoda Poppi so zásuvkami Kód tovaru 11322200 Varianta: bez vzoru 255 €
   
 

Komoda poskytuje dostatok priestoru pre všetko potrebné, v hornej časti otvorená polička pre veľmi frekventované potreby, nižšia uzavretá časť chráni pred prachom. Komoda je optimálne vysoká pre pohodlné prebaľovanie. V prípade využitia na prebaľovanie a ďalšiu starostlivosť o dieťa je nevyhnutné dokúpiť prebaľovací nadstavec zväčšujúci hornú plochu komody a navyše vybavený bočnými bezpečnostnými zarážkami, ktoré zabraňujú posunutiu samostatne dokupovanej prebaľovacej podložky mimo komodu.

- Bezpečné zaoblené rohy a tlakové ovládanie zásuviek.
- "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinou, nevylučujú sa žiadne škodlivé látky.
- vysokú kvalitu dokumentuje použitie kovania značky bloom

Rozmery komody: 81 x 38 x 91 cm (šírka/hĺbka/výška)

Balené v 2 krabiciach, celková hmotnosť 39 kg

V prípade, že budete kupovať komodu aj s nadstavcom, odporúčame dokúpiť regálik 1373-2600, ktorý slúži ako veľmi praktické využitie priestoru pod prebaľovacím nadstavcom za komodou, neskôr ho môžete využiť ako samostatnú knižnicu alebo poličku na stenu.

Každý výrobok Faktum je vyrábaný na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ nie je výrobok v žiadanom variante sklade, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy. Ornamenty a vzory, ktorými sú diely nábytku zdobené sú nanášané ručne a preto vždy unikátne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: