PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Cybex Sirona Z i-Size+ SensorSafe

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

SENSORSAFEJedinečná múdra spona, ktorá zvyšuje úroveň bezpečie pre vaše dieťa v autosedačke Pocit istoty pre vás a dokonalé bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa.Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z rady Platinum a Gold a neustále vás informuje o bezpečie a zdravie vášho dieťaťa v autosedačke.

Cena 324,13 € bez DPH
388,95 €
Značka Cybex
Kategória Detské autosedačky Cybex
Zvoľte variant
CYB 20 y045 EU ATGL seatFWF SironaZiSize SensorSafe screen HD Kód tovaru 520002471 Varianta: Autumn Gold 388,95 €
324,13 € bez DPH
   
CYB 20 y045 EU SOGR seatFWF SironaZiSize SensorSafe screen HD Kód tovaru 520001021 Varianta: Soho Grey 388,95 €
324,13 € bez DPH
   
CYB 20 y045 EU DPBL seatFWF SironaZiSize SensorSafe screen HD Kód tovaru 520001023 Varianta: Deep Black 388,95 €
324,13 € bez DPH
   
 

SIRONA Z i-SIZE

UN R129 / 02, 45 - 105 cm, od narodenia až do cca 4 rokov

 POZOR! SAMOSTATNE NEVYUŽITEĽNÉ !!! NUTNÉ ZAKÚPIŤ TIEŽ ZÁKLADŇU BASE Z! 

SENSORSAFEJedinečná múdra spona, ktorá zvyšuje úroveň bezpečie pre vaše dieťa v autosedačke Pocit istoty pre vás a dokonalé bezpečie pre vaše dieťa. CYBEX spojil modernú technológiu s dômyselným dizajnom a vytvoril SensorSafe: jedinečnú bezpečnostnú sponu, ktorá vám pomáha dbať na bezpečie a zdravie vášho dieťaťa.Spona je dostupná v kombinácii s niekoľkými i-Size autosedačkami z rady Platinum a Gold a neustále vás informuje o bezpečie a zdravie vášho dieťaťa v autosedačke.SensorSafe poskytuje kľúčové upozornenia, ktoré napomáhajú predchádzať krízovým situáciám: pri rozopnutí spony dieťaťom, pri ponechaní dieťaťa vo vozidle, pri dlhom pobyte dieťaťa v autosedačke alebo ak okolitá teplota dosiahne príliš vysoké alebo nízke hodnoty. Všetky upozornenia sa zasielajú na váš chytrý telefón prostredníctvom technológie Bluetooth a ľahko ovládateľné aplikácie, ktorá zároveň obsahuje návod na inštaláciu, inštruktážne videá, odpovede na najčastejšie otázky a ďalšie.

 gnialjlhjdkhblae

 

SIRONA Z i-SIZE - BEZPEČNÉ CESTOVANIE PROTI SMERU JAZDY S 360 ° pohodlím

 V rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak bezpečné cestovanie pre deti od narodenia až do 105 cm (cca 4 roky). Vďaka inovatívnemu 360 ° otočnému mechanizmu je otáčanie autosedačky z pozície proti smeru jazdy do nástupnej / výstupnej pozície veľmi jednoduché a znižuje namáhanie chrbta rodičov pri ukladaní a vyberaní detí z autosedačky.

Funkcia

 Driving Direction Control (D.D.C.) zabraňuje používať autosedačku v pozícii po smere jazdy, ak je dieťa mladšie ako 16 mesiacov (menšia ako 76 cm). Keďže sa cestovania v pozícii proti smeru jazdy považuje za najbezpečnejší spôsob prepravy detí, Sirona Z i-Size umožňuje cestovanie v tejto pozícii pre deti až do 4 rokov. Testy ukazujú, že v pozícii proti smeru jazdy je sila čelného nárazu rovnomerne rozložená cez veľkú plochu chrbtovej opierky a v porovnaní s autosedačkami v pozícii po smere jazdy je riziko zranenia nižšia o viac ako 80%. CYBEX odporúča autosedačky v pozícii proti smeru jazdy pre deti až do 105 cm (cca 4 roky).

Sirona Z i-Size ponúka zvýšenú bezpečnosť pri čelnom náraze tiež v pozícii po smere jazdy. Vďaka Energy Reduction Technology (ER-Tech) sa znižujú sily čelného nárazu, ktoré pôsobia na krk dieťaťa o viac ako 20%, v porovnaní s ostatnými systémami pásov na trhu. Pri bočnom náraze sa kombinácia energie absorbujúce škrupiny a systému L.S.P. postará o zvýšenú bezpečnosť a redukciu síl nárazu až o cca 25%. Integrovaná odrazová doska poskytuje vyššiu úroveň bezpečnosti aj v prípade nárazu zo zadnej časti vozidla. O bezpečnosť, ale aj pohodlie sa stará výškovo nastaviteľná opierka hlavy, ktorá z autosedačky Sirona Z i-Size robí bezpečnú a pohodlnú voľbu, ktorá rastie spoločne s dieťaťom.

- 360 ° otočný mechanizmus- Driving Direction Control (D.D.C.) - prevencia proti nesprávnemu použitý- Energy Reduction Technology (ER-Tech) - ochrana pri čelnom náraze v pozícii po smere jazdy- integrovaný L.S.P. systém- súčasť modulárneho systému Z-Line- výškovo nastaviteľná opierka hlavy- polohovanie a otáčania jednou rukou- 5bodový systém pásov- energiu absorbujúce škrupina- odrazová doska- držiaky pásov 360 ° otočný mechanizmusPoskytuje pohodlné ukladanie a vyberanie dieťaťa a znižuje zaťažovanie chrbta rodičov. Zároveň uľahčuje zmenu pozície autosedačky. 

DRIVING DIRECTION CONTROL (D.D.C.) Zabraňuje nesprávnemu používanie autosedačky v pozícii po smere jazdy. 

ENERGY REDUCTION TECHNOLOGY (ER-TECH )Ponúka zvýšenú ochranu vášho dieťaťa v pozícii po smere jazdy pri čelnom náraze. Tzv. ER-Tech znižuje sily čelného nárazu, ktoré pôsobia na krk dieťaťa o viac ako 20%, v porovnaní s ostatnými 5bodovým systémami pásov. 

POZÍCIE PROTI SMERU JAZDY Testy ukazujú, že v pozícii proti smeru jazdy je sila čelného nárazu rovnomerne rozložená cez veľkú plochu chrbtovej opierky a v porovnaní s autosedačkami v pozícii po smere jazdy je riziko zranenia nižšia o viac ako 80%. CYBEX odporúča autosedačky v pozícii proti smeru jazdy pre deti až do 105 cm, cca 4 roky.

 INTEGROVANÝ L.S.P. SYSTÉM Ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiu absorbujúci škrupinou znižuje silu bočného nárazu až o cca 25%. 

MODULÁRNY SYSTÉM Zostaňte flexibilné - v rámci modulárneho systému Z-Line možno na základňu Base Z nasadiť autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

 VÝŠKOVO nastaviteľná opierka hlavy12 pozícií pre prispôsobenie autosedačky podľa výšky vášho dieťaťa.

 POLOHOVANIE A OTÁČANIE JEDNOU RUKOUUľahčuje nastavenie autosedačky. Pre pohodlné cestovanie možno autosedačku Sirona Z i-Size nastaviť do 5 polôh v pozícii proti smeru jazdy a do 3 polôh v pozícii po smere jazdy. 5bodový BEZPEČNOSTNÁ PÁSPre ľahké zabezpečenie vášho dieťaťa. ENERGIU ABSORBUJÚCI škrupinuAbsorbuje sily nárazu a chráni dieťa vnútri autosedačky. odrazovou doskou Pre zvýšenú bezpečnosť pri náraze zozadu.

 DRŽIAKY PÁSOV Uľahčuje vyberanie dieťaťa z autosedačky. 

Príslušenstvo k dokúpeniu:

Base

Zletný poťah

Navádzací plasty

ISOFIXdržiak nápojov

 dĺžka / šírka / výška: 715, 430, 670 mm

váha: 15 kg

UN R129 / 02, 45 - 105 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.