Cybex nosič Yema TIE limitovaná edícia KOI

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Detské nosítko Yema Tie - štýlové nosenie, sebavedomý štýl

329,95 €    
Kód tovaru 518000049
Značka Cybex
Kategória Detské nosiče a šatky
 

Detské nosítko Yema Tie - štýlové nosenie, sebavedomý štýl

Detské nosítko Yema Tie v sebe spája najvyšší módne štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yema Tie nadštandardné módny doplnok.

Štýloví rodičia si Yemayu zamilujú pre jej módny dizajn, zatiaľ čo pre deti bude mať prínos blízky kontakt pri nosení. Vďaka plynulo nastaviteľnému sedacímu panela a nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosítko spoločne s dieťaťom. Je vhodné od narodenia do dvoch rokov (3,5 kg - 12 kg, cca 86 cm) a ponúka tri pozície nosenia: pozícia vpredu, pozície na boku a pozície na chrbte. Táto nosenie podporujú prirodzenú pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá je dôležitá pre vývoj bedrových kĺbov dieťaťa.

Pozícia nosenie vpredu
Tvárou k hrudi rodičia možno deti nosiť už od narodenia. Nosítko podporuje správnu postavenie tela v pozícii s roztiahnutými nohami, ktorá môže pomôcť správnemu vývoju bedrových kĺbov dieťaťa.

Pozícia nosenie na boku
Deti, ktoré už udržia samostatne hlavičku (od cca 3 mesiace) možno nosiť tiež v pozícii na boku. Tá im umožní odpočívať pri ramene mamičky a zároveň vnímať okolité prostredie.

Pozícia nosenie na chrbte
Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) možno v Yemaye nosiť aj v pozícii na chrbte, ktorá rodičom uľahčuje niesť váhu dieťaťa.

Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Tento produkt bol navrhnutý v Nemecku

Pramene života novej kolekcie Birds of Paradise prenáša živú a exotickú prírodu do víru veľkomesta. Poletujúce pestrofarební papagáje a tropické rastliny sú v podobe prepracovaného vyšívanie dosadení na športové nadstavbu Lux Seat, vaničku Carry Cot, detskú autosedačku Cloud Q, detské nosítko Yemaya a nespočet ďalších oceňovaných produktov CYBEX Platinum. Inšpirovaná najnovšími módnymi trendmi z celého sveta, táto nová kolekcia je jasným vyjadrením vkusu.

 

Podobný produkt

Cybex nosič Yemaya


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: