Cybex nosič Yema Tie Jewels of Nature

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Detské nosítko Yema v sebe spája najvyšší módny štandard s dokonalou ergonómiou. Minimalistický dizajn a starostlivo zvolené detaily robia z nosítka Yema nadštandardný módny doplnok

329,95 €    
Kód tovaru 521000049
Značka Cybex
Kategória Detské nosiče a šatky
 

Štýloví rodičia si Yemu zamilujú pre jej módny dizajn, zatiaľ čo pre deti bude mať prínos blízky kontakt pri nosení. Vďaka plynulo nastaviteľnému sedaciemu panela a nastaviteľnej opierke hlavy rastie nosítko spoločne s dieťaťom. Je vhodné od narodenia do dvoch rokov (3,5 kg - 12 kg, cca 86 cm) a ponúka tri pozície nosenia:

  • pozícia vpredu,
  • pozícia na boku
  • pozíciana chrbte.


Toto nosenie podporuje prirodzenú pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá je dôležitá pre vývoj bedrových kĺbov dieťaťa.


Pozícia nosenia vpredu

Tvárou k hrudi rodičia môžu deti nosiť už od narodenia. Nosítko podporuje správnu pozíciu s roztiahnutými nohami, ktorá môže pomôcť správnemu vývoju bedrových kĺbov dieťaťa.

Pozícia nosenia na boku
Deti, ktoré už udržia samostatne hlavičku (od cca 3 mesiace) možno nosiť tiež v pozícii na boku. Tá im umožní odpočívať pri ramene mamičky a zároveň vnímať okolité prostredie.

Pozícia nosenia na chrbte
Deti s pokročilými motorickými schopnosťami (od cca 6 mesiacov) možno v Yeme nosiť tiež v pozícii na chrbte, ktorá rodičom uľahčuje niesť váhu dieťaťa.


Látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 ° C

Tento produkt bol navrhnutý v Nemecku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: