CYBEX LEMO WOOD STOLIČKA

Neohodnotené
 
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

AKCIA PLATÍ NA VYSTAVENÝ KUS NA PREDAJNI!

Bežná cena 209,95 €
Ušetríte 39,95 € (–19 %)
170 €
Značka Cybex
Kategória Potreby na kojenie, kŕmenie a detské stoličky
Zvoľte variant
10189 1 34 Lemo Chair Wood Design Outback Green Kód tovaru 518001493 Varianta: Outback Green 209,95 € 170 €
   
 

lemo_bouncer_timeline_en

4 v 1 sedací systém CYBEX LEMO je navrhnutý tak, aby zodpovedal vášmu životnému štýlu. Nasaďte na stoličku zodpovedajúce príslušenstvo podľa veku vášho dieťaťa a zaistite mu tak neustále pohodlie. Prišla k vám návšteva a vám chýba stolička? Nie je problém! Vďaka intuitívnemu systému nastavenia jednou rukou možno ľahko nastaviť výšku a hĺbku stoličky LEMO a behom pár sekúnd ju tak premeniť na stoličku pre dospelých. 

Stolička CYBEX LEMO WOOD

Znovu rozširujeme naše portfólio a prinášame vám radu nábytku CYBEX, inšpirovanú čistými a minimalistickými líniami. Cieľom bolo vytvoriť odolný nábytok, ktorý sa hodí do moderného bývania štýlovo zmýšľajúcich rodín a zároveň spĺňa potreby detí. Prvými členmi novej kolekcie sú stolička a ležadlo, ktoré predstavujú ideálne vybavenie modernej domácnosti a vytvárajú štýlové a praktické sedenie pre deti každého veku. 4 v 1 sedací systém bol navrhnutý tak, aby ho šlo používať pri stole aj dlho potom, čo vaše dieťa potrebuje oporu pre sedenie. Po obyčajnom nacvaknutí lehátka je stolička LEMO vhodná už od narodenia. Pre deti od 6 mesiacov stačí na stoličku nasadiť Baby Set. Akonáhle sú vášmu dieťaťu cca 3 roky, zložte Baby Set a nastavte stoličke jej výšku, hĺbku a výšku opierky nôh. Od cca 5 rokov stačí zložiť opierku nôh a stolička LEMO je vhodná pre celú rodinu. Nábytok CYBEX vám uľahčuje život! 

V jednoduchosti je krása 

U novej kolekcie sa CYBEX inšpiroval klasickým dizajnom, ku ktorému pridal moderný šmrnc. Kolekcia CYBEX LEMO sa od bežného detského nábytku odlišuje svojím čistým dizajnom: minimalistický vzhľad s rafinovanou funkčnosťou. Farba, tvar aj funkcia sa miešajú a spoločne dávajú vzniknúť ikonickému nábytku. Vďaka čistým a jednoduchým líniám sa všetky produkty z kolekcie dokonale hodia do domácnosti moderných rodičov. Nábytok sa tak stáva štýlovým prvkom, ktorý elegantne a decentne zvýrazňuje charakter miestnosti. 

Pozor na nebezpečenstvo prevrhnutia, ak vaše dieta zaprie nohy o stol alebo iné predmety.

JEDNA STOLIČKY SADNE VŠETKÝM 

4 v 1 sedací systém CYBEX LEMO je navrhnutý tak, aby zodpovedal vášmu životnému štýlu. Nasaďte na stoličku zodpovedajúce príslušenstvo podľa veku vášho dieťaťa a zaistite mu tak neustále pohodlie. Prišla k vám návšteva a vám chýba stolička? Nie je problém! Vďaka intuitívnemu systému nastavenia jednou rukou možno ľahko nastaviť výšku a hĺbku stoličky LEMO a behom pár sekúnd ju tak premeniť na stoličku pre dospelých. Dokonalé riešenie od narodenia až do cca 99 rokov. 

Minimalistický dizajn - MAXIMÁLNA BEZPEČNOSŤ 

V Cybex je bezpečnosť najvyššou prioritou. Za každým návrhom produktu CYBEX sa skrýva naše D.B.F. pravidlo, ktoré predstavuje tie najprísnejšie bezpečnostné štandardy, unikátny a čistý dizajn a dômyselnú funkčnosť. Preto sú prvé produkty kolekcie CYBEX Home, stolička LEMO a ležadlo LEMO Bouncer, vybavené centrálnym systémom nastavenia pásov. Pás tohto systému sa po stlačení tlačidla ľahko uvoľní a možno ho jednoducho individuálne prispôsobiť - zaistíte tak maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťa. Dôkladne premyslený ergonomický dizajn zabezpečuje dieťaťu dokonalé pohodlie a zároveň podporuje aktívne sedenie a zdravý fyzický vývoj. Ďalším prvkom, vylepšená bezpečnosť stoličky, je integrovaný systém ochrany pred prevrátením a podkĺznutím. 

vlastnosti:

- od narodenia (s lehátkom Bouncer) až do 99 kg (cca do 95 kg)

- čistý dizajn a jednoduchá obsluha

- bezpečnostné prvky

- nastaviteľná výška a hĺbka sedenia a výška opierky nôh 

Príslušenstvo na dokúpenie:

- LEMO Tray

- LEMO Baby Set

- LEMO vložka komfort 

materiál:

- hliníkový rám so sedením a opierkou nôh z jaseňového dreva

informácie:

- D 560 mm / Š 530 mm / V 820 mm; váha: 8,3 kg

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: