CYBEX CLOUD Z i-Size Koi

Neohodnotené
 
Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 6
 

KOI - Nová módna kolekcia značky CYBEX predstavuje kočíky, autosedačky a doplnky, ktoré v sebe snúbia symboliku záhadného podvodného tvora japonskej mytológie a najmodernejšej technológie, materiálov a spracovania

399,95 €    
Kód tovaru 519003143
Značka Cybex
Kategória Autosedačky i-Size
 

KOI - Nová módna kolekcia značky CYBEX predstavuje kočíky, autosedačky a doplnky, ktoré v sebe snúbia symboliku záhadného podvodného tvora japonskej mytológie a najmodernejšej technológie, materiálov a spracovania. Rovnako ako samotný podvodný poklad môžu moderný a štýlový rodičia preplávať  prúdmi veľkomesta spoločne so CYBEXOM KOI.  Nádherné aplikácie a výšivky na jedinečnej striebornej tkanine sú v dokonalej harmónii  so všetkými štýlovými kolekciami.  PRIAM, MIOS, Cloud Z i-Size a ladiace príslušenstvo v novom štýle rozjasní váš deň a vezme vaše dieťa na vlnách až do jeho snov.

 

CLOUD Z i-Size

UN R129/02, 45 - 87 cm, od narodenia až do cca 18 mesiacov

PRVOTRIEDNE POHODLIE PRE DETI, JEDNODUCHÁ OBSLUHA PRE RODIČOV

V rámci modulárneho systému Z-Line možno autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size nasadiť na základňu Base Z a zaistiť tak bezpečné cestovanie pre deti od narodenia až do 105 cm (cca 4 roky). Vďaka inovatívnemu otočnému mechanizmu základy Base Z je možné otáčať autosedačku Cloud Z i-Size z pozície proti smeru jazdy do pozície pre jednoduchý nástup a výstup. Autosedačka je ďalej vybavená odnímateľnou novorodeneckú vložkou, ktorá znižuje riziko nebezpečného prepadnutiu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku. Po nasadení autosedačky na kočík je možné nastaviť ergonomickú pozíciu -  úplný ľah.

Bezpečnosť je v CYBEX hlavnou prioritou. Flexibilné materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbujú sily nárazu a pomáhajú s ochranou dieťaťa. Pri bočnom náraze sa kombinácia energie absorbujúcu do obalu autosedačky a systému L.S.P. postará o zvýšenú bezpečnosť a redukciu síl nárazu až o cca 25%. Bezpečnostnú výbavu ďalej dopĺňajú extra široké Y-pásy s mäkkým čalúnením a výškovo nastaviteľná opierka hlavy. Vďaka týmto funkciám je zaistené dokonalé pohodlie počas jazdy a vysoká úroveň bezpečnosti pri nehode. Bezpečnosť a inovácia sa snúbi s hladkým dizajnom: Cloud Z i-Size sa dá pomocou adaptérov jednoducho pripevniť na kočíky CYBEX, gb a iné vybrané modely od ostatných výrobcov a vytvoriť tak praktický cestovný systém.

 • súčasť modulárneho systému Z-Line
 • otočný mechanizmus pre jednoduchšiu obsluhu
 • ergonomická pozícia úplne ležmo
 • L.S.P. systém
 • 11pozične výškovo nastaviteľná opierka hlavy
 • odnímateľná novorodenecká vložka
 • integrovaná XXL sklápacia slnečná strieška
 • možnosť použitia v rámci tzv. Cestovného systému
 • energiu absorbujúce materiály

 

MODULÁRNY SYSTÉM
Zostaňte flexibilný - v rámci modulárneho systému Z-Line možno na základňu Base Z nasadiť autosedačky Cloud Z i-Size a Sirona Z i-Size.

OTOČNÝ MECHANIZMUS
Poskytuje pohodlné ukladanie a vyberanie dieťaťa z autosedačky bez prílišného namáhania chrbta rodiča. Navyše uľahčuje zmenu medzi pozíciami autosedačky.

ERGONOMICKÁ POZÍCIA ÚPLNÝ ĽAH
Pre väčšie pohodlie v autosedačke mimo vozidla. Vnútorný sklon možno nastaviť iba jednou rukou bez nutnoti vyberania dieťaťa z autosedačky.

L.S.P. SYSTÉM
Ponúka zvýšenú bezpečnosť pri bočnom náraze. V kombinácii s energiou absorbujúcu obal autosedačky znižuje silu bočného nárazu až o cca 25%.

VÝŠKOVO nastaviteľná opierka hlavy
Pre prispôsobenie autosedačky vášmu rastúcemu dieťaťu môžete nastaviť jednu z 11 možných pozícií. Pomocou integrovaného vedenie pásov možno nastavenie opierky hlavy vykonať ľahko behom pár sekúnd.

Odnímateľná novorodenecká vložka
Vďaka novorodeneckej vložke môžu deti v autosedačke ležať v pozícii takmer v úplnom ľahu. Tá pomáha predchádzať nebezpečnému prepadávaniu hlavy dieťaťa dopredu počas spánku, ktoré môže viesť k dýchacím problémom. Pre poskytnutie viac priestoru starším deťom by mala byť vložka vytiahnutá, akonáhle je dieťa vyššie ako 60 cm.

INTEGROVANÁ XXL SLNEČNÁ STRIEŠKA
Pre prémiovú ochranu pred vetrom a slnkom s UPF50 +.

CESTOVNÝ SYSTÉM
Autosedačku možno pomocou adaptérov jednoducho pripevniť na kočíky CYBEX, gb a iné vybrané modely od ostatných výrobcov a vytvoriť tak praktický cestovný systém.

ENERGIU ABSORBUJÚCU do obalu autosedačky
Bezpečnosť je hlavnou prioritou pri všetkých autosedačkách CYBEX a gb. Flexibilná štruktúra materiálu absorbuje sily nárazu a napomáha ju odvádzať preč od dieťaťa.

Príslušenstvo na dokúpenie

 • letný poťah
 • Základňa Base Z
 • fusak
 • moskytiéra
 • pláštenka
 • navádzacie plasty ISOFIX

dĺžka / šírka / výška: 670, 440, 380-600 mm
váha: 4,8 kg
UN R129 / 02, 45 - 87 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: