BRITAX-ROMER Evolva 1-2-3 plus

4 hodnotenia
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 5
 

EVOLVA 1-2-3 Plus je autosedačka skupiny 1, 2 a 3 podľa ECE R 44/04 a je možné v nej prepravovať dieťa s hmotnosťou od 9 do 36 kg (od 9 mesiacov do 12 rokov)

ZÍSKAJTE NAVIAC 2% ZĽAVU. Vložte zľavový kupón v tvare: BRITAX2% v nákupnom košíku a k registračnej zľave 5 %, vám pribudne zľava 2 %.

189 €
Značka Britax Römer
Kategória Autosedačky upevnené pásom auta od 9 kg do 36 kg
Zvoľte variant
BRITAX-ROMER Evolva 1-2-3 plus Kód tovaru BR16950S_MOONLIGHT_BLUE_S Varianta: Moonlight Blue_S 189 €
   
 

EVOLVA 1-2-3 Plus je autosedačka skupiny 1, 2 a 3 podľa ECE R 44/04 a je možné v nej prepravovať dieťa s hmotnosťou od 9 do 36 kg (od 9 mesiacov do 12 rokov). Upevňuje sa v smere jazdy pomocou klasického trojbodového bezpečnostného pásu. Sedačka je polohovateľná do dvoch polôh, čo umožňuje dieťaťu pohodlné sedenie aj pri dlhších cestách. Pri používaní pre dieťa od 9 do 18 kg (od 9 mesiacov do 4 rokov). Vysoké bočnice sú súčasťou ochranného systém proti bočnému nárazu, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Sú nastaviteľné do šírky. Súčasťou sedačky je opierka hlavy (ochrana proti nárazom), ktorá je spolu s päťbodovým bezpečnostným pásom s ramennými vložkami výškovo pohodlne nastaviteľná do šiestich polôh podľa veku a výšky dieťaťa. Správnosť napnutia bezpečnostných pásov pre dieťa je indikovaná zvukovým signálom bezpečnostného systému Click & Safe™. Poťah sa dá ľahko zvliecť a prať. Má dva integrované vysúvateľné držiaky na pohár. Pri používaní pre dieťa od 15 do 36 kg (od 4 do 12 rokov). Upevňuje sa v smere jazdy pomocou klasického trojbodového bezpečnostného pásu, ktorý zároveň chráni a zaisťuje dieťa. Vodiace prvky správne polohujú pás, ktorý je vedený cez panvu a rameno dieťaťa. Vysoké bočnice sú súčasťou ochranného systém proti bočnému nárazu, ktorý zaručuje maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Má veľkú pohodlnú sedaciu časť. Opierka hlavy (ochrana pri nehode) je pohodlná a ergonomicky tvarovaná a poskytuje skvelý komfort pri odpočinku a spánku. Výškovo je pohodlne nastaviteľná do piatich polôh podľa veku a výšky dieťaťa. Poťah sa dá ľahko zvliecť a prať. Má dva integrované vysúvateľné držiaky na pohár.

 

 • Použitie bezpečnostných pásov v aute.
 • Predpis EHK OSN pre homologizáciu detských zadržiavacích systémov.
 • ocenenie
 • ocenenie
 • ocenenie
 • ocenenie
 • ocenenie
 • ocenenie
 • ocenenie
 • ocenenieVýška v rozloženom stave 52 cm
Šírka v rozloženom stave 60 cm
Hĺbka v rozloženom stave 47 cm
Vek dieťaťa 0 roky - 12 roky
Hmotnosť dieťaťa 9 kg - 36 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.