BRITAX RÖMER Advansafix i-Size

Neohodnotené
 
Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 20
 
Pohodlie a bezpečie šité na mieru najprísnejším pravidlám  
Pre deti 15 mesiacov –12 rokov | 76–150 cm

ZÍSKAJTE NAVIAC 2% ZĽAVU. Vložte zľavový kupón v tvare: BRITAX2% v nákupnom košíku a k registračnej zľave 5 %, vám pribudne zľava 2 %.

od 429,90 €
Značka Britax Römer
Kategória Detské autosedačky Britax Römer
Zvoľte variant
autosedacka britax romer advansafix i size storm grey 20201 Kód tovaru BRR022755_STORM_GREY Varianta: Storm Grey 429,90 €
   
autosedacka britax romer advansafix i size cosmos black 20201 Kód tovaru BRR022755_COSMOS_BLACK Varianta: Cosmos Black 429,90 €
   
autosedacka britax romer advansafix i size moonlight blue 20201 Kód tovaru BRR022755_MOONLIGHT_BLUE Varianta: Moonlight Blue 429,90 €
   
BRITAX RÖMER Advansafix i-Size Kód tovaru BRR022755_BLUE_MARBLE Varianta: Blue Marble 465 €
   
BRITAX RÖMER Advansafix i-Size Kód tovaru BRR022755_GREY_MARBLE Varianta: Grey Marble 465 €
   
BRITAX RÖMER Advansafix i-Size Kód tovaru BRR022755_BLACK ASH Varianta: Black Ash 429,90 €
   
autosedacka britax romer advansafix i size burgundy red 20201 Kód tovaru BRR022755_BURGUNDY_RED Varianta: Burgundy Red 429,90 €
   
BRITAX RÖMER Advansafix i-Size Kód tovaru BRR022755_GOLDEN COGNAC Varianta: Golden Cognac 429,90 €
   
BRITAX RÖMER Advansafix i-Size Kód tovaru BRR022755_FOSSIL GREY Varianta: Fossil Grey 475 €
   
BRITAX RÖMER Advansafix i-Size Kód tovaru BRR022755_ATLANTIC GREEN Varianta: Atlantic Green 475 €
   
 

Máme na srdci zaistenie tej najvyššej bezpečnosti pre deti v každom veku, preto naše vysoké štandardy aj naďalej zvyšujeme. Advansafix i-Size je inováciou ocenené autosedačky Advansfix IV R a vyhovuje tej najprísnejšej bezpečnostnej norme ECE R129 / 03 i-Size. Zároveň spĺňa tiež estetické nároky rodičov a je stelesnením pohodlia a variability.

Porastie s vaším dieťaťom a spríjemní mu čas strávený v aute

S autosedačkou Advansafix i-Size je vyrastanie ešte zábavnejšie! Vďaka funkcii FLIP & GROW môžete prepnúť z integrovaného 5bodového pásu sedačky (dieťa 76-102 cm) na 3-bodový bezpečnostný pás (dieťa 100-150 cm). Žiadna z častí autosedačky nie je odnímateľná, takže sa nič nemôže stratiť a premena späť je kedykoľvek možná. Autosedačka je navyše vylepšená o bezpečnostný popruh XP-PAD novej generácie (pre skupinu 2-3 / od 25 kg váhy dieťaťa), ktorý je ešte bezpečnejší, pohodlnejší, mäkší a ľahšie sa používa. V prípade čelného nárazu odvedie až 30 % energie z oblasti krku dieťaťa, narozdiel od použitia iba pásu pre dospelých. Vylepšené, extra mäkké polstrovanie a jednoduché polohovanie EasyRecline s 3 nastaviteľnými polohami pokojne aj počas jazdy navodí ešte väčšie pohodlie a vďaka tomu aj dobrú náladu vášho dieťatka. Zo spoločných výletov si preto všetci odveziete len veľa príjemných zážitkov

Výnimočné bezpečia - deň za dňom

Autosedačka Advansafix i-Size má pokročilé bezpečnostné vlastnosti. Ak do nej pripútate dieťa pomocou 3-bodového pásu, technológia SecureGuard drží pás v optimálnej polohe nad jeho panvovými kosťami, čo ochráni jeho brušnú oblasť. Pás má jednoduché používanie, preto sa s ním aj staršie deti dokážu pripútať samy. Okrem toho, nastaviteľná technológia SICT a opierka hlavy v tvare písmena V im poskytnú ochranu v prípade bočného nárazu. Patentovaný Pivot Link ISOFIX zase zníži zaťaženie pri eventuálnom čelnom náraze.

Kvalita a precíznosť vyrobená v Nemecku

Sme presvedčení, že návrh a výroba produktov by mala ísť ruka v ruke na jednom mieste. Preto bola sedačka Advansafix i-Size plne vyvinutá, navrhnutá aj vyrobená v Nemecku a pred schválením musela prejsť mnohými testami v modernej internej laboratórii pre nárazové skúšky. Našim zákazníkom preto môžeme garantovať maximálnu možnú kvalitu. A to sa netýka len súčasťí sedačky, ale aj poťahov a látok, ktoré sa vyrábajú len v Európe. Môžeme teda zaručiť, že vaše i naše deti budú na cestách vždy len v bezpečí.

Prehľad spôsobov pripútanie vzhľadom na vekovú skupinu detí

ISOFIX s horným upevňovacím popruhom (skupina 1)
Autosedačka musí byť upevnená ku kotviacim bodom ISOFIX vášho auta. ISOFIX je štandardný systém pripojenia, ktorý je takmer vo všetkých autách. Jeho kotevné body vytvárajú bezpečné a pevné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom. Špecifickú požiadavku Advansafix i-Size: bezpečná inštalácia je dokončená s použitím horného upevňovacieho popruhu zaručujúceho optimálnu stabilitu. Než si kúpite autosedačku, nahliadnite do návodu na obsluhu vozidla, vyhľadajte body pre ukotvenie horného upevňovacieho popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požiadajte miestneho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo vašom aute (vyžiadajte si zamestnanca preškoleného spoločností Britax).

Pripútanie pomocou ISOFIX (skupina 2/3)
Detská autosedačka musí byť nainštalovaná pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu v aute a tiež pomocou kotviacich bodov ISOFIX vášho auta. To zaistí pevné a bezpečné spojenie medzi detskou autosedačkou a autom, aj keď v nej dieťa nesedí. Skontrolujte náš zoznam vozidiel alebo FIT FINDER® na stránke výrobku a zistite, či je autosedačka kompatibilná s vaším autom.

Pripútanie bezpečnostným pásom (skupina 2/3)
Detskú autosedačku možno nainštalovať v aute s 3-bodovým bezpečnostným pásom. Je to možnosť praktická, ak autosedačku presúvate do rôznych áut, ktoré treba nemajú kotevné body ISOFIX. Vodítka bezpečnostných pásov autosedačky vám pritom pomôžu autosedačku správne upevniť. Než si autosedačku kúpite, nahliadnite do návodu na obsluhu vozidla, vyhľadajte vhodnej polohy v sede a požiadajte miestneho predajcu o skúšobnú inštaláciu vo vašom aute (vyžiadajte si zamestnanca preškoleného spoločností Römer).

Rozmery (v x š)
60-83 × 44 cm

Váha výrobku
8,0 kg

Britax Römer chráni vaše deti a planétu. Hlavným materiálom použitým na poťahy nových autosedačiek z EKO kolekcií Atlantic Green a Fossil Grey je recyklovaný polyester, ktorý je 100 % vyrobený z recyklovaných PET fliaš. Udržateľné materiály sa používajú aj pri výplniach sedadiel.
 
Udržateľnosť je jednou z hlavných hodnôt spoločnosti Britax Römer na rok 2022. Preto na balenie autosedačiek používa kartóny vyrobené zo zodpovedne získaného recyklovaného materiálu a udržateľné vrecká na rastlinnej báze. Autosedačky sa vyrábajú v Európe.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: