PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0915 905 788 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

BalibaZoo - hrkálka

Neohodnotené
 
  • 1 z 33
 

Táto veselá kravička je skutočný kamarát! Má zlaté ucho a pohyblivé krúžky, ktoré zdobia dlhý krk.

Cena od 3,87 € bez DPH
od 4,64 €
Značka BalibaZoo
Kategória Hrkálky, hryzadlá a hračky pre bábätká
Zvoľte variant
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 80285 Varianta: Auto 4,64 €
3,87 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 87365 Varianta: Sovička Odette 7,63 €
6,36 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 85134 Varianta: Kravička Klára 5,77 €
4,81 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 80767 Varianta: Ryba Felicity 5,77 €
4,81 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 85820 Varianta: Krab Karo 5,77 €
4,81 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 80312 Varianta: Chobotnica Ophelia 5,77 €
4,81 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 80251 Varianta: Delfín Dorian 5,77 €
4,81 € bez DPH
   
BalibaZoo - hrkálka Kód tovaru 88960 Varianta: Slon Eli 5,20 €
4,33 € bez DPH
   
 

BalibaZoo - hrkálka Sovička Odette, od 0m

Odette je zábavná sova, s hrkálkou! Má šušťavé krídla a jej hlava je zdobená farebnými značkami rôznej textúry. Kruhové, flexibilné brucho sovičky Odette má otvory, ktoré uľahčujú deťom uchopiť hračku do rúk. Loptička v strede, ktorú sova dôkladne stráži sa krásne chveje, keď s ňou zatrasiete. Hračka určená pre deti od narodenia.

BalibaZoo - hrkálka Kravička Klára, od 0m

Táto veselá kravička je skutočný kamarát! Má zlaté ucho a pohyblivé krúžky, ktoré zdobia dlhý krk. Keď batoľa otriasne loptičkou, na ktorej sedí Klára, kravička sa na všetky strany otáča s radosťou. Určené pre deti od narodenia.

BalibaZoo - hrkálka Auto, od 0m

S plyšovou hračkou bude každá prechádzka coolovým dobrodružstvom! Toto pekné vozidlo má rukoväť vo forme textúrovanej gule, ktorú ľahko dieťatko uchopí do svojej ruky. Keď s ním vaše dieťa potriasie, auto sa bude pohybovať vo všetkých smeroch a radostne hrkať. Hračka určená pre deti od narodenia.

BalibaZoo - hrkálka Ryba Felicity, od 0m

Felicity je roztomilá ryba, ktorá môže chrastiť a šušťať so svojim chvostom. Je vyrobená z materiálov s rozmanitou textúrou, takže podporuje rozvoj kognitívnych zručností. Keď dieťa potriasie guličkou, na ktorej ryba sedí, bude sa hýbať vo všetkých stranách. Hračka určená pre deti odo dňa narodenia.

BalibaZoo - hrkálka Krab Karol, od 0m

S Karolom vaše batoľa zažije farebné dobrodružstvo a rozvíja svoje kognitívne schopnosti! Tento roztomilý krab má nohy a kliešte vyrobené z materiálov rôznej textúry, ktoré batola môže objavovať dotykom. Keď dieťa potrasie textúrovanú loptu, na ktorej sedí Karol, krab bude hrkať veselo, na všetky strany. Hračka je určená pre deti od narodenia.

BalibaZoo - hrkálka Chobotnica Ophelia, od 0m

Ophelia nie je typická chobotnica, pretože nemá rada vodu, ale miluje sa kúpať v slnečných lúčoch. Na ochranu proti slnečnému žiareniu má klobúk krásnej zlatej farby. Chobotnica je vyrobená z materiálov rôznej textúry, ktoré pomáhajú dojčatám rozvíjať kognitívne schopnosti. Vhodné pre deti od narodenia.

BalibaZoo - hrkálka Delfín Dorian, od 0m

Tento veľmi veselý delfín má rád hojdačku a prezentuje svoje krásne dúhové plutvy. Churaví sa, ako sa povzbudzuje, hrať. Dorian, ako je delfín, má pôsobivý chvost mimo plutvy, čo je očarujúce šelestanie. Delfín je vyrobený z materiálov s rôznymi textúrami, takže okrem poskytovania zábavy pomáha aj najmladšiemu rozvíjať kognitívne schopnosti! Hračka určená deťom od narodenia.

BalibaZoo - mäkká hrkálka Slon Eli, od 0m

Najmenší slon z plyšového tímu nerád sedí a neustále robí veľa hluku. Rozmýšľa nad svetom a ochotne ho objavuje so svojimi kamarátmi, čo ho robí šťastným. Jeho skutočnou hrdosťou sú krásne, farebné uši, ktoré očarujúco šumia. Pre deti od narodenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.