Babysense Bundle

1 hodnotenie
 
 • 1 z 2
 
179 €    
Kód tovaru NA_20270
Značka Hisense
Kategória Monitory dychu a pestúnky
 

Zvýhodnená zostava "BABYSENSE BUNDLE" na monitorovanie dychu aj zvuku Vášho dieťatka. Set obsahuje najnovší monitor dychu BABYSENSE V a monitor zvuku BABYSENSE SC-210.

Monitor dychu BABYSENSE V:

Babysense V je nástupcom populárneho a známeho monitoru Babysense II. Funguje na rovnakom a overenom technickom základe, avšak po novom má menšie, avšak rovnako funkčné. podložky a pridáva ako bonus krásny dizajn.

Blikajúce zelené svetlo predstavuje signál, že všetko je v poriadku poskytujúc tak rodičovi alebo opatrovateľovi istotu, že dieťa je v poriadku.

Ak sa z akéhokoľvek dôvodu dýchanie dieťaťa zastaví na dobu 20 sekúnd alebo sa spomalí na menej než 10 dychových pohybov za minútu, zopne sa zvuková a vizuálna signalizácia.

Len čo rodič alebo opatrovateľ počuje zvukovú výstrahu prichádza na pomoc svojmu spiacemu dieťaťu.

Monitor Babysense 5 identifikuje charakteristické pohyby dýchania vášho dieťaťa, ktoré sú elektronicky prenášané do kompaktného mikroprocesora, kde sa spúšťa blikajúce zelené svetlo, ktoré je jasne viditeľné z diaľky.

 

Monitor Babysense V obsahuje:

 • Kontrolná jednotka
 • Držiak kontrolnej jednotky
 • Alternatívny závesný hák
 • 2 senzorové podložky
 • 2 spájajúce káble
 • Návod na používanie

Batérie nie sú súčasťou balenia

Predčasne narodené alebo rizikové deti musia byť pod dohľadom doktora alebo zdravotného personálu.

 

Ako používať monitor Babysense 5

Výhodou tohto monitora Babysense 5 je jeho veľmi jednoduché používanie. Postup inštalácie si vyžaduje vykonať len nasledovné kroky:

1. Umiestnite dve senzorové podložky pod matrac postieľky dieťaťa. Senzorové podložky musia monitorovať celú oblasť postieľky. Senzorové podložky sa dieťaťa nedotýkajú.
2. Pripojte senzorové podložky ku kontrolnej jednotke.
3. Vožte batérie. Monitor Babysense 5 pracuje na zdroji z obyčajných batérií určených pre domácnosť (nie je potreba žiaden napájací kábel, žiadne zástrčky, nepripája sa do elektrickej siete domácnosti).
4. Monitor sa zapína jednoduchým stlačením vypínača ON/OFF na kontrolnej jednotke
5. Ak dieťa prestane dýchať monitor spúšťa zvukovú a vizuálnu signalizáciu, alebo 

Ak zaznie zvuková a vizuálna výstraha monitora:

JE NA ZODPOVEDNOSTI RODIČA ALEBO OPATROVATEĽA REAGOVAŤ RÝCHLO A VYKONAŤ VŠETKY NEVYHNUTNÉ KROKY NA ZÁCHRANU DIEŤAŤA.

 

Monitor zvuku BABYSENSE SC-210:

Užitočný pomocník za výbornú cenu, ktorý by nemal chýbať vo Vašej výbavičke.

Tento monitor zvukov dieťaťa je jedným z radu pomocníkov pri starostlivosti o vaše dieťa ale nemal by byť používaný ako náhrada zodpovedného a riadneho dohľadu nad vašim dieťaťom.

Tento monitor zvukov dieťaťa poskytuje rodičom alebo opatrovateľom akési dodatočné uistenie vo forme prenosu zvukov dieťaťa v čase keď nie ste v tej istej izbe s dieťaťom ale zároveň, že ste vždy v dosahu počuteľnosti tohto monitora.

Monitor na kontrolu zvukov dieťaťa SC-210 nie je zdravotníckou pomôckou a tiež nie je zariadením na predchádzanie prípadov Syndrómu náhleho úmrtia dojčaťa (SIDS). Tiež by ste sa nemali spoliehať len na tento monitor.

Je dôležité, aby ste svoje dieťa pravidelne osobne kontrolovali.

Monitor na kontrolu zvukov dieťaťa SC-210 ponúka najlepšiu DECT technológiu, fungujúcu na 1,8 GHz frekvencii čo eliminuje potenciálne rušenie od iných bežných bezdrôtových zariadení akými sú napr.: bezdrôtové telefóny, bezdrôtové siete (Wi-Fi), Bluetooth a bezdrôtové počítačové zariadenia. 

Balenie obsahuje:

 • jednotka „rodič“ (prijímač)
 • jednotka „baby“ (vysielač)
 • Napäťový zdroj s dobíjačkou
 • 2 x NiMH dobíjateľné batérie (1.2V, 750mAh)
 • Napäťový zdroj s prívodnou šnúrou

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: