Avent fľaša 260ml Antikolik - obrázky

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Dojčenská fľaštička s cumlíkom s pomalým prietokom (2 otvory).

10,95 €
Značka Avent
Kategória Detské flaše a poháriky
Zvoľte variant
Avent fľaša 260ml Antikolik - obrázky - Žirafa Kód tovaru 868811 Varianta: žirafa 10,95 €
   
Avent fľaša 260ml Antikolik - obrázky - Opica Kód tovaru 868781 Varianta: Opica 10,95 €
   
Avent fľaša 260ml Antikolik - obrázky - Tučniak Kód tovaru 868842 Varianta: tučniak 10,95 €
   
 

Dojčenská fľaštička s cumlíkom s pomalým prietokom (2 otvory). Čistá, priehľadná, s presnou stupnicou.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate hltaniu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar fľaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky aj jej čistenie. Prehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Silikónový cumlík AVENT je navrhnutý tak, aby svojim tvarom a funkciou čo najviac pripomínal mamičkin prsník. Má špeciálny patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtania vzduchu. Práve prehltnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nadúvaním.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Vlastnosti a výhody:
- Dojčenská fľaša AVENT využíva ventil, ktorý pracuje prirodzeným reflexom kŕmenia dieťaťa a podporuje zdravé a aktívne kŕmenie.
- Bábätko si samo kontroluje prietok mlieka, čím sa znižuje riziko prejedenia a grckania.
- Ventil tiež udržuje vzduch mimo bruško bábätka.
- Tvar fľaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie.
- Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky aj jej čistenie.
- Prehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo.
- Viečko tesne prilieha k cumlíku Airflex, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.
- Klinicky overené zníženie koliky.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: