Avent fľaša 260 ml Antikolik Ovečka Ružová

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Fľaša s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s pomalým prietokom - 2 otvory

10,95 €    
Kód tovaru 880707
Značka Avent
Kategória Detské flaše a poháriky
 

Fľaše sú vyrobené z Polypropylénu (PP) RUŽOVEJ farby - LIMITOVANÁ EDÍCIA fliaš.

- neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
- fľaša s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s pomalým prietokom - 2 otvory
- univerzálna fľaša s mnohostranným použitím

Dojčenská fľaštička s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s dvomi otvrmi. Priehľadná, s presnou stupnicou.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar fľaše zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešavaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebúdení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Aby fľaše vždy správne fungovali a nevznikali netesnosti, vždy sa uistite, že:
- či ste pred zostavením fľaše odstránili všetky nedostatky a zvyšky, ktoré sa mohli usadiť pri okraji fľaše alebo cumlíka
- či ste nedotiahli cumlík na fľašu príliš tesno.

Náhradné cumlíky môžete zakúpiť samostatne, a to s novorodeneckým, pomalým, stredným, rýchlym, variabilným prietokom a cumlíkom na kašu.

Vo fľašiach na kŕmenie AVENT Klasik a Antikolik používajte jedine cumlíky AVENT Klasik.

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: