Avent Cumlík na fľašu Antikolik 4 rýchly prietok 6m+ 2ks

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Odporučené pre deti od 6 mesiacov a staršie.

Bežná cena 7,95 €
Ušetríte 1,59 € (–20 %)
6,36 €    
Kód tovaru 580959
Značka Avent
Kategória Potreby na kojenie, kŕmenie a detské stoličky
 

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT Klasik musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Klasik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

- 4 otvory
- rýchly prietok
- pre deti od 6 mesiacov

Materiál: silikón

Cumlík na fľašu AVENT, 4 otvory - rýchly prietok. Mäkký silikónový cumlík.

Odporučené pre deti od 6 mesiacov a staršie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: