Avent cumlík na fľašu Antikolik 2 pomalý prietok 1m+ 2ks

Neohodnotené
 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Cumlík na fľašu AVENT, 2 otvory. Extra mäkký silikónový cumlík.

7,95 €    
Kód tovaru 580935
Značka Avent
Kategória Potreby na kojenie, kŕmenie a detské stoličky
 

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebudení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.

Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT Klasik musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT Klasik, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.

- 2 otvory
- pomalý prietok
- pre deti od 1 mesiaca

Materiál: silikón

Cumlík na fľašu AVENT, 2 otvory. Extra mäkký silikónový cumlík.

Ideálny pre novorodencov a dojčené deti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: