PREDAJŇA SHOPPING PALACE ZLATÉ PIESKY: 0948 535 672 / Po-Ne 10:00-20:00 | SERVIS: 0905 539 927 / Po-Pi 10:00-17:00

Angelcare AC300 monitor dychu a pohybu

10 hodnotení
 
 
Cena 75,75 € bez DPH
90,90 €    
Kód tovaru AC300
Výrobca Angelcare
Kategória Monitory dychu a pestúnky
 

AC 300 Movement monitor - Digitálny monitor dýchacích pohybov bábätka s batériovým napájaním
Angelcare ® stráži pohyby a dýchanie Vášho bábätka a v prípade abnormálneho priebehu dýchania a pri zástave dýchania, apnoickej pauze dlhšej 20 sekúnd, vás včas upozorní hlasitým alarmom. Hlasitý alarm súčasne stimuluje dieťa k nádychu. Angelcare ® neustále vyhodnocuje zmenu chovania bábätka a pri jeho opätovnom dýchaní sám vypne alarm a pokračuje v tichom monitorovaní.

  • nastavenie citlivosti senzorových dosiek
  • hmotnosť bábätka NIE JE obmedzená
  • použiteľné na všetky bežné detské matrace
  • Záruka 5 rokov po predĺžení
  • špičkové prevedenie a kontrola - ISO 9001

Angelcare AC300 pozostáva z Kontrolnej jednotky designu Anjela, umiestnené u bábätka a 2 (dvoch) senzorových dosiek (snímacích) umiestnených pod matracom dieťaťa. Dosky sú s detskou Kontrolnou jednotkou prepojené tenkým elektrickým káblom a bezpečným konektorom Jack 3,5 mm (nemožno rozšliapnuť :-)
Ako Angelcare funguje?
Nech je dieťatko hore, alebo tvrdo spí, dve vysoko citlivé senzorové podložky pod matracom zachytávajú dýchanie aj každý nepatrný pohyb vášho dieťaťa v rámci celej postieľky. Ak Angelcare ® nezaregistruje dlhšie než 20 sekúnd žiadny (dýchacie) pohyb, vyvolá alarm. Vďaka nastaviteľnej funkcii "TIC" je možné pohyby vnímať aj sluchom, ako počuteľné tikanie.
Signály z dosiek sú odovzdané mikropočítaču v Kontrolnej jednotke na spracovanie. Tu je signál digitalizovaný s následnou extrakciou výsledného signálu použiteľného pre detekciu dýchacích pohybov. Softvér mikropočítača je po niekoľkých generáciách modelov vyvinutý a vyladený tak, aby poskytoval úplne spoľahlivé informácie. Angelcare ® procesor, nielen že veľmi účinne detekuje dýchací pohyb, ale má tiež vstavanú vlastnú inovatívnu technológiu, ktorá neustále monitoruje aj sama seba, s radom bezpečnostných procedúr umožňujúci spoľahlivé použitie Angelcare ® aj pri neštandardných stavoch dieťaťa, alebo prístroje (zástava dychu, nepravidelné dýchanie , apnoická pauza).
Batérie: Prevádzku Angelcare ® zaisťujú 2 AA alkalické 1,5 V/LR6 batérie. Batérie sú automaticky prekontrolované zakaždým, keď je zariadenie zapnuté a sú kontrolované aj periodicky počas používania. Akonáhle sa batéria blíži ku koncu svojej životnosti, užívateľ je včas upozornený na nevyhnutnú výmenu batérií.
Pre koho je Angelcare AC300 vhodný?
    
Pre rodičov, ktorí potrebujú výhradne stráženie dýchacích pohybov - dieťa s nimi spí v spálni.
    
Pre rodičov, ktorí už majú ľubovoľnú opatrovateľku (babyphone, vysielačku zvukov) a preto potrebujú iba stráženie dýchacích pohybov.
    
Pre rodičov dvojčiat: Stráženie dvojčiat v dvoch oddelených postieľkach je zaistené použitím monitora zvuku a dýchacích pohybov Angelcare ® AC401, súčasne s monitorom dýchacích pohybov Angelcare ® AC300. Každé dieťa z dvojčiat využíva výhradne svoj pridelený prístroj. ALARM jedného či druhého dieťaťa je počuť na prijímači - Rodičovské jednotke 401.
Elektrosmog
Angelcare ® AC300 je prevádzkovaný výhradne pomocou batérií. Tento prístroj nemá funkciu BABYPHONE (vysielačky), a preto nevysiela žiadne rádiové vlny a teda neprodukuje elektrosmog.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.