Medzinárodný deň detí

Milé mamičky,Ako každý rok aj tento rok sme si pre Vás pripravili mimoriadnu akciu ku dňu detí. Tento rok sme sa rozhodli, že Vás potešíme celý týždeň od 27.5.2019 až do 2.6.2019. Ak si počas týchto dní urobíte u nás objednávku my Vám k Vašej registračnej 5% zľave pribalíme ďalších 10%.

Tento rok je to naozaj skvelé a práve teraz je ten správny čas na kúpu kočíka, autosedačky alebo výbavičky pre svoj drahý poklad.Ako na to?

Jednoducho stačí ak sa zaregistrujete na našej stránke www.kociky.sk a my Vám po registrácii pribalíme ďalších 10%. Ak máte záujem o získanie zľavy od nás stačí ak do poznámky pre predajcu uvediete nasledovný kód

„DEŇ DETI 2019“Ako bude zľava uplatnená?

Zľava bude uplatnená vždy po prijatí Vašej objednávky. Ak zadáte uvedený kód do poznámky následne Vám upravíme objednávku poníženú o zľavu po jej prijatí na našom eshope. O výslednej sume po zľave Vás budeme informovať formou emailu a potvrdením o zmene ceny, ktoré bude vygenerované.Na ktoré značky viem uplatniť zľavu?

Mutsy, Britax Romer, Cam, Neonato, Zopa, Suavinex, Babytula, Ergobaby, Happy Horse, Petite&Mars, Avent, Skip Hop, Interbaby, Easy walker, Maxi Cosi, Quinny, MoonUpozornenie: Zľava sa nedá uplatniť v prípade pokiaľ je tovar už v akcii.Na značku Mutsy môžete využiť zľavu 10% a taktiež uplatniť aj prebiehajúcu májovú akciu .hlavna stranka

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.